SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Ar teisinga komunikacija yra raktas į sėkmę?

Spalio 17 d. Jūsų laukia susitikimas su Toma Grinyte, kuri Jums pristatys svarbiausius vidinės ir išorinės komunikacijos principus*. Visi žinome komunikacijos svarbą, pradedant užduočių koordinavimu, baigiant organizacijos įvaizdžio formavimu, tad nepraleiskite progos patobulinti savo gebėjimų komunikacijos srityje.

Toma Grinytė – Lietuvos banko Priežiūros tarnybos finansinių paslaugų ir rinkų departamento vyriausioji specialistė, sukaupusi 5 metų vartotojų finansinio švietimo patirtį. Atsakinga už Lietuvos banko finansinio švietimo programos, projektų ir tinklalapio www.pinigubite.lt plėtojimą.

Svarbu! Registracija į seminarą atvira visiems, amžiaus ribos netaikomos.

Pastaba: vietų skaičius auditorijoje ribotas.

 

 

 

Apie projektą

JCI Sostinė bendradarbiaudama su verslo įmonėmis (UAB ,,Kesko“, ,,Danske Bank“, ,,Swedbank“, UAB ,,COWI Lietuva“, UAB ,,PIAR“) vykdo projektą jauniems valstybėms tarnautojams (22-35 metai), kurie yra iniciatyvūs ir siekia ugdyti savo kompetencijas žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, pasinaudodami geriausia verslo sektoriaus praktika.

Nuo rugsėjo 26 d. iki spalio 24 d. atrinkti valstybės tarnautojai semsis patirties skirtingose verslo įmonėse ir įgytas žinias pritaikys darbui valstybiniame sektoriuje. Projekte dalyvaujantys valstybės tarnautojai kiekvieną savaitę dalinsis savo praktikos įspūdžiais, kurie bus viešinami JCI Sostinė svetainėje ir Facebook paskyroje. Projekto pabaigoje kiekvienas projekte dalyvavęs valstybės tarnautojas savo įstaigoje surengs baigiamąjį projekto renginį, kuriame pasidalins įgytomis žiniomis ir patirtimi su kitais valstybės tarnautojais, dirbančiais toje įstaigoje.

 

Projekto iniciatorius:

rodyklė

 

Projekto partneriai:

 

cowi     danske   swedbankkonekesko

prservice-logo   logo_ism

 

* Viena iš sudedamųjų projekto „Stand up for a change“ dalių.