SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Ar verta inovatyviam žmogui eiti į valstybės tarnybą?
JCI Sostinė nuoširdžiai dėkoja visiems projekto partneriams ir taip gausiai seminarus lankiusiems dalyviams. Jūsų aktyvus dalyvavimas ir entuziazmas parodė, kiek motyvuotų bei žinių ištroškusių valstybės tarnautojų mes turime. Visgi paskutinio mūsų susitikimo metu norime padiskutuoti apie valstybės tarnybą ir problemas, su kuriomis susiduria jaunieji specialistai.

Tai, kad Lietuvos valstybės tarnyba susiduria su įvaizdžio bei efektyvumo problemomis, nėra paslaptis. Bet kur slypi neigiamo įvaizdžio priežastys ir kokiu būdu tą būtų įmanoma (pa)keisti, jei tai apskritai įmanoma (pa)keisti? Ar išvis reikia ką nors keisti valstybės tarnyboje? Gal tai, kad valstybės tarnyba nėra patraukli ir motyvuojanti yra ne jos yda, bet jos ypatybė?

O ką jei didžiausia problema valstybės tarnyboje yra ne kompetencijos trūkumas, ne korupcija, ne tingumas, ne dar kokie nors kiti veiksniai, bet tai, kad absoliuti dauguma valstybės tarnautojų yra demotyvuoti? Nauji darbuotojai ateina į valstybės tarnybą pilni entuziazmo ir iniciatyvos kurti, noro keisti ir pasiekti greitų rezultatų, bet ilgiau padirbėję yra palaipsniui „permalami“ ir lieka su mintimi „kam čia plėšytis, vis tiek niekas nepasikeis“. Ir tik labai nedidelė jų dalis geba tą pradinį entuziazmą išlaikyti ir toliau.

Atsakymų į šiuos klausimus ieškosime neformalioje ir atviroje diskusijoje kartu su velnio advokato vaidmenį atliksiančiu Vidaus reikalų ministerijos Žmogiškųjų išteklių politikos departamento Politikos skyriaus vedėju Audriumi Kasinsku. Šioje diskusijoje labai laukiami jaunieji valstybės tarnautojai, kuriems rūpi valstybės tarnybos ateitis, kurie mato galimybę ir turi noro inicijuoti pokyčius.

Tad visus maloniai kviečiame į seminarą-diskusiją lapkričio 2 d. 18.30 val. ISM Ekonomikos ir vadybos universiteto, Arklių g. 18, Vilnius, 309 aud.

REGISTRACIJA. https://goo.gl/forms/1flsHs95RYYIFENS2

*Seminaras-diskusija yra paskutinis JCI sostinė inicijuoto jaunų valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymo projekto renginys.

 

Apie projektą

JCI Sostinė bendradarbiaudama su verslo įmonėmis (UAB ,,Kesko“, ,,Danske Bank“, ,,Swedbank“, UAB ,,COWI Lietuva“, UAB ,,PIAR“) vykdo projektą jauniems valstybėms tarnautojams (22-35 metai), kurie yra iniciatyvūs ir siekia ugdyti savo kompetencijas žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, pasinaudodami geriausia verslo sektoriaus praktika.

Nuo rugsėjo 26 d. iki spalio 24 d. atrinkti valstybės tarnautojai semsis patirties skirtingose verslo įmonėse ir įgytas žinias pritaikys darbui valstybiniame sektoriuje. Projekte dalyvaujantys valstybės tarnautojai kiekvieną savaitę dalinsis savo praktikos įspūdžiais, kurie bus viešinami JCI Sostinė svetainėje ir Facebook paskyroje. Projekto pabaigoje kiekvienas projekte dalyvavęs valstybės tarnautojas savo įstaigoje surengs baigiamąjį projekto renginį, kuriame pasidalins įgytomis žiniomis ir patirtimi su kitais valstybės tarnautojais, dirbančiais toje įstaigoje.

 

Projekto iniciatorius:

rodyklė

 

Projekto partneriai:

 

cowi     danske   swedbankkonekesko

prservice-logo   logo_ism