SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Darbuotojų kartos dirbant kartu

Seminaro metu nagrinėjamos temos:

 

Ateitis priklauso organizacijoms, turinčioms įsitraukusius ir savininkiškus žmones, o tai pasiekti padės suvokimas, kas motyvuoja skirtingas darbuotojų kartas, kaip skirtingo amžiaus ir patirties žmonės suvokia lyderystę, ugdymą, kaip komunikuoti su skirtingą gyvenimo patirtį turinčiais darbuotojais. Skirtingos kartos organizacijoje – tai didelis privalumas, tik reikia mokėti tai išnaudoti. Tad seminare „Kartų skirtumai organizacijose“ net tik diskutuosime apie pastebimus skirtumus tarp skirtingų kartų, tačiau ir ieškosime sprendimų, kaip jas apjungti bei kokius komuikacijos metodus taikyti efektyviam bendradarbiavimui.

 

 

 

Apie lektorę:

 

edita

 

 

 

EDITA ZNUTIENĖ  – daugiau nei 17 metų patirtį personalo valdymo srityje turinti personalo ekspertė, dirbusi įvairių sektorių (pardavimo, gamybos bei paslaugų) Lietuvos ir tarptautinėse įmonėse (UAB Avon Cosmetics, UAB „Švyturys-Utenos Alus“, AB „SEB Bankas). Jos vadovaujamas personalo vadymas gavo daugelį svarių apdovanojimų tiek Lietuvos, tiek Europos lygmenyse (pvz. , Baltic Leadership Award  – Europos apdovanojimas už Efektyvų transformacijos įgyvendinimą  Avon Baltic kompanijoje; absoliutus nugalėtojas kategorijoje ” Meistriškumas didinant Darbuotojų Įsitraukimą, SEB Bankas”, European HCM, Budapest 2011; Pirmoji vieta kategorijoje “personalo vertės kūrimas verslo sėkmei, SEB Bankas”, , European HCM, Budapest 2011; „Geriausias personalo projektų finalininkas“, Lietuva 2012).

Edita yra įgijusi Magistro laipsnius Vilniaus Universitete, Vytauto Didžiojo Universitete bei Tarptautinį verslo vadybos magistrą  (EMBA) Baltijos vadybos institute.

 

Data: 2013 11 21(ketvirtadienis)

Vieta: ISM, Arklių g. 18, Vilnius LT-01305, 408 auditorija

Laikas: 18:15 val. registracija ir kava

              18:30 val. pradžia

              20:30 val. pabaiga (įskaitant diskusinius klausimus)

 

Mokestis:1 seminaras: Nariams – 15Lt; Kandidatams – 25Lt; Svečiams – 35Lt

 

*JCI Sostinė nariai gali pasinaudoti nemokamų mokymų krepšeliu už 30 Lt

 

Kviečiame registruotishttp://bit.ly/18ScPmL

 

Visa akademijos programa: http://jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/startuoja-jci-sostine-verslumo-akademja-2013

 

Visa akademijos programa: http://jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/startuoja-jci-sostine-verslumo-akademja-2013

 

 

 

Verslum