SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Esi valstybės tarnautojas? JCI Sostinė kviečia į naują projektą kompetencijų ugdymui

Tarptautiniam JCI (Junior Chamber International) tinklui priklausanti organizacija JCI Sostinė, bendradarbiaudama su Valstybės tarnybos departamentu, organizuoja projektą jauniems valstybėms tarnautojams (22-35 metai), kurie yra iniciatyvūs ir siekia ugdyti savo kompetencijas žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, pasinaudodami geriausia verslo sektoriaus praktika.

Nuo rugsėjo 26 d. iki spalio 24 d. atrinkti valstybės tarnautojai semsis patirties skirtingose verslo įmonėse ir įgytas žinias pritaikys darbui valstybiniame sektoriuje. Projekte dalyvaujantys valstybės tarnautojai kiekvieną savaitę dalinsis savo praktikos įspūdžiais, kurie bus viešinami JCI Sostinė svetainėje ir Facebook paskyroje. Projekto pabaigoje kiekvienas projekte dalyvavęs valstybės tarnautojas savo įstaigoje surengs baigiamąjį projekto renginį, kuriame pasidalins įgytomis žiniomis ir patirtimi su kitais valstybės tarnautojais, dirbančiais toje įstaigoje.

Vykstant projektui, valstybės tarnautojai ne tik semsis žinių iš verslo sektoriaus atstovų, bet ir dalyvaus rengiamuose teorinio ir praktinio pobūdžio seminaruose motyvacijos, lyderystės, ir kitomis temomis:

- rugsėjo 26 d. 18.00 val. seminarą ves Rolanda Litvinienė. Seminaro metu bus dalinamasi Sodros patirtimi, kaip galima sėkmingai pritaikyti verslo gerąją praktiką valstybės tarnyboje.

- spalio 3 d. 18.30 val. seminarą apie lyderystę ves Loreta Pivoriūnaitė, profesionali lektorė ir koučerė.

- spalio 10 d. 18.30 val. seminarą apie pozityvų mąstymą ves Povilas Petrauskas, profesionalus koučeris.

- spalio 17 d. 18.30 val. seminarą* apie vidinę komunikaciją ves Toma Grinytė, Lietuvos Banko vyriausioji specialistė finansiniam švietimui. Toma yra 2014 m. JCI Sostinė prezidentė, komunikacijos specialistė.

- spalio 24 d. 18.30 val. seminarą* apie savimotyvaciją ves Birutė Vaičikauskaitė, Danske banko specialistė. Birutė yra JCI Sostinė narė, dirba 2016 m. JCI Sostinė viceprezidento mokymams organizacinėje komandoje.

Dalyvavimas seminaruose nemokamas ir atviras visiems, nepaisant amžiaus, tereikia registruotis el. būdu.

Informacija apie kitus seminarus ir registracija į juos bus paskelbti atskirai. Sekite informaciją JCI Sostinė interneto svetainėje www.jcisostine.lt arba JCI Sostinė Facebook paskyroje.

Projekto organizatorius:

JCISostine

Projekto partneriai:

danske      cowikonekesko    swedbank

                                             prservice-logo         logo_ism

* Viena iš sudedamųjų projekto „Stand up for a change“ dalių.