SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Gyvenimą keičianti JCI Europos Akademija

Prieš išvykstant į JCI Europos Akademiją (JCI EA), visi aplinkui sakė, kad čia bus gyvenimą keičiantis renginys, o aš galvojau: „Ką Jūs čia kalbat? Juk nesikeičia dalykai taip greitai ir paprastai.”. O pasirodo dar ir kaip greitai keičiasi! Turiu prisipažinti, kad jau pirmą Akademijos dieną supratau, kad kažkas vyksta, bet negalėjau paaiškinti, kas.

 

Asmeniškai, stengiausi iš Akademijos pasiimti viską, kas įmanoma – aktyviai dalyvavau Akademijos užduotyse, taip pat daug ir nuoširdžiai bendravau su kitais Akademijos dalyviais, sėmiausi neįkainojamos patirties ir kaip JCI narė, ir kaip žmogus. Įspūdžių iš tų 5 dienų pakaks visam gyvenimui!

 

Pasinaudodama proga, norėčiau padėkoti JCI Lietuva prezidentei Loretai Pivoriūnaitei ir jos komandai už suteiktą nepakartojamą galimybę dalyvauti Akademijoje ir savo kolegoms, Eimantui, Gabrielei ir Vytautui, už puikią kompaniją bei besąlygišką palaikymą!

 

Simona Bočkutė

2014 JCI Sostinės Direktorė žmogiškiesiems ištekliams

Simona Bočkutė

 

Esu labai laimingas ir dėkingas, turėjęs galimybę dalyvauti išskirtiniai intensyviuose lyderystės mokymuose, kuriuose didžioji dalis žinių gaunama ir išmokstama per patyrimą. JCI EA man padėjo išgryninti supratimą apie save, komandų veikimą ir narių vaidmenį jose.

 

Tokio ilgo „to do listo“ ir idėjų sąrašo dar niekada nesu turėjęs po mokymų!

Eimantas Rančys

2014 JCI Sostinė Direktorius tarptautiniams ryšiams

Eimantas.Rancys

Keletas akimirkų iš akademijos: