SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Įspūdžiai po JCI Impact mokymų

Vasario 22 d. JCI Sostinės nariams teko garbė dalyvauti Klaipėdoje vykusiuose JCI Impact mokymuose, kuriuos vedė JCI Lietuva generalinė sekretorė Reda Daugelavičiūtė ir Styvenas Vilsonas (Steven Wilson), JCI viceprezidentas Šiaurės šalių grupei.

 

JCI Impact – mokymai, skirti JCI nariams, norintiems tapti aktyviais piliečiais ir vykdyti ilgalaikius teigiamus pokyčius savo bendruomenėse. Mokymų kursas aptaria aktyvaus pilietiškumo sąvoką, apima bendruomenės poreikių analizę, tikrųjų problemos priežasčių nustatymą ir aptaria projektus, kuriuos gali vykdyti vietinis skyrius kartu su kitais partneriais, kad sukurtų ilgalaikius ir tvirtus pokyčius bendruomenėje.

 

Be to, šiuose mokymuose Reda ir Styvenas ne tik pasidalino savo patirtimi, kaip vykdyti projektus, sukuriančius ilgalaikius pokyčius bendruomenėje, bet ir paskatino pažvelgti giliau į organizaciją, jos vertybes ir kaip tos vertybės atsispindi kiekvieno iš mūsų, JCI narių, vertybių skalėje. Kaip sakė Eimantas Rančys, 2014 metų JCI Sostinės tarptautinių ryšių direktorius: „Nuo pat pirmų mokymų akimirkų pajutau esantis artimų bendraminčių rate. Supratau, jog visi turime bendras vertybes, kuriuos vienija mus bei JCI ir veda į priekį siekiant teigiamų pokyčių. Lektoriai puikiai perteikė žinias, kaip nuosekliai suplanuoti ir daryti poveikį visuomenėje bei įsigilinti į bendruomenės iššūkius ir ieškoti geriausių sprendimų jiems spręsti. Džiaugiuosi turiningu ir kupinu teigiamų emocijų savaitgaliu, praleistu JCI šeimoje!“.

 

O JCI Klaipėdos svetingumas tikrai leido pasijusti tarsi būtume namie su šeima, todėl JCI Sostinės nuoširdžiausiai dėkoja JCI Klaipėdai už šiltą priėmimą, o Redai ir Styvenui – už nepaprastą sugebėjimą motyvuoti ir skatinti žmones būti geresniais!

 

96w7PB7