SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Įspūdžiai po Neeilinio Visuotinio Narių Susirinkimo

Vasario 13 d. JCI Sostinės nariai, kandidatai ir svečiai rinkosi į Neeilinį visuotinį JCI Sostinės narių susirinkimą, kurio metu buvo aptartos 2013 metų veiklos ir finansinė ataskaita bei pristatytos 2014 m. skyriaus kryptys ir veiklos.

 

Susitikimo metu JCI Sostinė gretos pasipildė dar vienu aktyviu nariu – skyriaus įkūrėjos Lina Morkūnaitė ir Inga Navickienė įnauguravo į narius Andrių Dukštą. Sveikiname!

 

Ypač džiugu, kad prie JCI Sostinės valdybos komandos prisijungė nauji lyderiai: Simona Bočkutė išrinkta Žmogiškųjų išteklių direktore, o Andrius Dukšta – Komunikacijos direktoriumi. Linkime neblėstančio entuziazmo ir sėkmingų darbų! 

 

JCI Sostinė prezidentas Aurimas Viršulis ir jo komanda pristatė 2014 metų veiklos planus bei biudžetą. Prezidentas ypatingą dėmesį skyrė JCI misijai ir pristatė svarbiausias šių metų kryptis: tinkamą skyriaus pozicionavimą ir komunikaciją, tarptautiškumą, visų skyriaus narių bendradarbiavimą ir išorės partnerystes.

 

JCI Sostinė valdybos nariai taip pat pristatė savo 2014 m. kryptis ir iššūkius.

 

Vykdančioji viceprezidentė Toma Grinytė pasakojo, kad ypatingą dėmesį skirs JCI Sostinė pozicionavimui tiek skyriaus viduje, tiek išorėje, tam, kad organizacija turėtų savo veidą ir nariai galėtų tinkamai reprezentuoti skyriaus veiklas ir tikslus. Kitos pristatytos kryptys: finansinio švietimo iniciatyva, bendradarbiavimas su partneriais ir gerų darbų birža.

 

Naujasis Komunikacijos direktorius Andrius Dukšta numatė, kad 2014 m. daugiausiai darbuosis su JCI Lietuva tinklalapio atnaujinimo projektu, tuo pačiu ir kokybišku JCI Sostinė tinklalapio turinio tvarkymu. Andrius taip pat daug dėmesio skirs vidinės komunikacijos efektyvumui ir prisidės prie finansinio švietimo iniciatyvos bei kitų JCI Sostinė projektų

 

Mokymų direktorius Mindaugas Grajauskas šiais metais nustatė šias veiklos kryptis: finansinis švietimo iniciatyvos įvadiniai mokymai, “dar negirdėjau” mokymai, skatinantys į tuos pačius dalykus pasižiūrėti kitu kampu ir asmeninio efektyvumo akademija bei kiti eksperimentiniai projektai.

 

Finansų direktorė Renata Vaičackaitė 2014 m. pasirūpins JCI Sostinė finansais ir kuruos širdžiai mielą projektą “Spalvotas gyvenimas” bei parengs skyriaus projektų valdymo metodiką.

 

Naujoji Žmogiškųjų išteklių direktorė Simona Bočkutė 2014 m. užsibrėžusi įdiegti mentorystės programą, kad patyrę JCI Sostinė nariai galėtų perduoti savo patirtį naujai prisijungusiems nariams. Simona sieks įgyvendinti ilgai brandintą naujoko krepšelio iniciatyvą bei vykdys atvirų durų dienas. Taip pat Simona kuruos Mildos Lukaševičienės dėka sparčiai besiplečiantį projektą “Matyk svajonę”.

 

Tarptautinių ryšių direktorius Eimantas Rančys tradiciškai daug dėmesio skirs tarptautiniams JCI renginiams: JCI Baltijos konferencijai, JCI Europos konferencijai ir JCI Pasaulio kongresui. Būtent jis rūpinsis, kad šiuose tarptautiniuose renginiuose JCI Sostinė delegacija būti pati gausiausia. Taip pat Eimantas sieks glaudesnio bendradarbiavimo su kitų šalių JCI skyriais ir inicijuos jaunimo mainų projektą skirtą jaunimo spręsti nedarbo problemai bei finansiniam švietimui vykdyti. 

 

2013 m. Prezidentė Roberta Balčytytė naujajai valdybai sieks perduoti kuo daugiau įžvalgų ir praktinių patarimų, kaip vydomus projektus įgyvendinti kuo efektyviau ir kad skyriaus veikla būtų kuo sklandesnė. 

 

Taip pat Roberta pasiūlė dalį JCI Sostinė praėjusių metų pelno paskirti tarptautiniams JCI pagalbos projektams, tad balsavimo metu skyriaus nariai nusprendė dalį JCI Sostinė 2013 metų pelno paskirti “Nothing But Nets” (1500Lt) ir “JCI Operation Hope to Assist in Immediate Recovery in the Philippines” (1500Lt).

 

Susitikimo pabaigoje pristatyti artimiausi renginiai, projektai bei artimiausi, jau vasario 27 d. vyksiantys, interaktyvūs Jurgio Didžiulio mokymai.

 

Ačiū dalyvavusiems!