SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Įvadinis valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymo bei tobulinimo projekto renginys vyko Vilniaus savivaldybėje

Startavo ypač laukiamas ir ilgai planuotas Valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymui bei tobulinimui skirtas projektas, kuris tęsiamas remiantis praeitų metų sėkme. Šiemet suplanuota daug pokyčių, todėl buvo organizuotas įvadinis renginys, kuriame siekėme atsakyti į kuo daugiau iškilusių klausimų.

 

Projektas yra skirtas valstybinių įstaigų darbuotojams, kurie yra suinteresuoti papildomai ir nemokamai ugdyti savo bendrąsias kompetencijas bei turi ambicijų įgyti naujų įgūdžių. JCI Sostinė kartu su partneriu idialogue siūlo dalyvauti programoje, kurioje konkretus skaičius dalyvių turės galimybę išsirinkti mentorių iš sąrašo, dirbantį privačiame sektoriuje, pagal labiausiai atitinkančius lūkesčius. Antroji programos dalis apims mokymus bei seminarus, susijiusius su išsikeltais tikslais. Suteikti galimybę tobulintis galime šiose srityse: komunikacija, viešieji ryšiai, žmogiškųjų išteklių valdymas ir kt.

 

Projekto naudos dalyviams:

 

  1. Suteikiama galimybė išsirinkti mentorių iš sąrašo, pagal pageidaujamus lūkesčius bei išsikeltus tikslus.
  2. Pagal susitarimą mentoriai skirs laiką atsakymams į rūpimus klausimus bei dalinsis aktualia patirtimi.
  3. Atsižvelgiant į dalyvių poreikius bei tikslus bus organizuojami specializuoti mokymai būtent jiems.
  4. Dalyvavimas projekte yra nemokamas.

 

Projekto tikslas:

 

Suteikti valstybės tarnautojams unikalią galimybę mokytis iš privataus sektoriaus lyderių bei įkvėpti, panaudojant gerąją privataus sektoriaus praktiką kasdieniniame darbe darant teigiamą poveikį valstybės administraciniame valdyme.

 

Projekto trukmė:

 

Mentorystės dalis planuojama, kad truktų apie 3 mėnesius nuo š.m. birželio 19 d. iki rugsėjo pabaigos.

Mokymai bei seminarai prasidėtų nuo š.m. spalio mėnesio ir truktų apie 1,5 mėnesio (vienas seminaras / mokymai per savaitę).

 

Projekto organizavimas:

 

Projektą kartu su partnerių pagalba organizuoja „JCI Sostinė“ asociacija (pagrindinis organizatorius).

Pagrindinis projekto partneris – idialogue. Tai sėkmingos karjeros platforma, skirta esamiems ir būsimiems profesionalams. Pagrindinis šios unikalios platformos įrankis – profesionalo žinios ir patirtis, savo noru perduodamos naudojant mentorystės principą. Per pusę metų idialogue platformą papildė 120+ mentorių, o 350+ žmonių sukūrė naujas profesines pažintis ir abipusiai tobulėjo.

 

Projekto planas:

 

Mentorystė. Projekto dalyvis turės galimybę susitikti su mentoriumi iš privataus sektoriaus nemažiau kaip tris kartus, tačiau esant poreikiui bei susitarimui su mentoriumi susitikimų skaičius nebus ribojamas. Susitikimų tikslas – ugdytiniui perimti iš mentoriaus jo turimą darbinę patirtį bei žinias, aktualias profesiniam tobulėjimui, taip pat išsikelti tikslą, kokią savybę norimą išsiugdyti arba kokiuose mokymuose sudalyvauti.

 

Seminarai. Vykstant projektui, kiekvieną savaitę nedarbo metu projekto dalyviai dalyvautų teorinio ir praktinio pobūdžio seminare aktualia bendrųjų kompetencijų ugdymo tema (1-2 val.).

 

Norinčius dalyvauti projekte, prašome registruotis paspaudus nuorodą  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdKcFjk7Uce3sZm8zza7kytsxyJxqpyLhjQZb01WZjh3py5ag/viewform arba kviečiame susisiekti su projekto koordinatore bei asociacijos „JCI Sostinė“ viceprezidente renginiams ir projektams Birute Vaičikauskaite: birute.vaicikauskaite@jci.lt / +370 6788 48 71 ir informuoti apie dalyvavimą