SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Įvyko JCI Prezidentų Diena 2014

Sausio 25 dieną įvyko JCI prezidentų diena. Tai yra vienas iš svarbiausių tradicinių JCI renginių, kurio metu nariai dalyvauja generalinėje asamblėjoje, mokymuose bei prabangiame GALA vakare. Norime su jumis pasidalinti renginio nuotraukomis bei dalyvių įspūdžiais.

 

 

Kokia buvo mano pirmoji Prezidentų diena? Mokymai – kurių metu sužinojau apie populiariausius socialinius tinklus ir elgseną juose, apie verslo etiketą – kaip elgtis ginčo ir nemalonaus susitikimo su klientu/vadovu/kolega metu. Įspūdžiais ir naudingais mokymų patarimais dar visą savaitę dalinausi su draugais ir kolegomis darbe. Ir svarbiausia – tai smagus, linksmas „džeisų“ susitikimas ir pasibendravimas GALA vakaro metu! Bet geriau ne dešimt kartų išgirsti, o bent kartą sudalyvauti! To visiems linkiu kitais metais. 

 

 — Renata Vaičackaitė, JCI Sostinės valdybos narė

 

 

Prezidentų diena yra vienas iš didžiausiu ir svarbiausių JCI Lietuva nacionalinių renginių, o būtent ši – 2014ųjų – man asmeniškai įsimins ilgiausiai J Ne kasdieną gali sutikti tiek daug bendraminčių, kuriuos sieja panašūs tikslai. Ačiū JCI Kaunui už organizavimą!

 

 — Aurimas Viršulis, JCI Sostinės prezidentas