SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Baltijos konferencija

Šių metų Balandžio 13-14 dienomis Estijoje, Laulasmaa Spa kurorte vyks jau nuo 2008 metų organizuojama JCI Baltijos konferencija. Šiemet šiame atvirame  renginyje kviečiami dalyvauti JCI nariai, kandidatai bei svečiai ne tik iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Rusijos, Švedijos, Vokietijos, Danijos, Lenkijos bei Norvegijos. Planuojamas bendras dalyvių skaičius – 250, o delegaciją iš Lietuvos sudarys 25 asmenys. 

 

2013 m. JCI Baltijos Konferencijos tikslas – aktyvių JCI narių pasidalinimas patirtimi bei idėjomis, susijusiomis su verslumu ir aplinkosaugos problemomis Baltijos jūos regione. 

 

Baltijos Konferencijoje bus aptariamos šios temos: 

 

-Naujos idėjos verslui ir galimybės kaip sukaupti kapitalą,

-Aplinkosauginės problemos,

-Tarptautinio bendradarbiavimo galimybės. 

 

JCI Baltijos Konferencijos idėja gimė dar 2007 m. Lietuvos metinės konferencijos metu – kuomet Estija, Latvija ir Lietuva nusprendė suorganizuoti bendrą konferenciją. Buvo daug diskutuojama, ar surengti naują renginį ar sujungti šią konferenciją su vienu iš esamų. Pasirinkus pastarąją idėją,konferencija buvo  prijungta prie pavasario Nacionalinės Konferencijos. Renginio sėkmė ir didžiulis dalyvių skaičius paskatino organizuoti bendrą konferenciją Baltijos šalims. Šiemet Estija didžiuojasi turėdama galimybę pakviesti į jau trečiąkart jų šalyje organizuojamą JCI Baltijos Konferenciją. 

 

2013 – Estija, Laulasmaa – “Prosperous Life Arround the Baltic Sea”

2012 – Lietuva, Panevėžys – “Train Your Body and Soul”

2011 – Latvija, Ryga – “Baltic Spark 2011″

2010 – Estija, Tartu – “Pimp Yourself”

2009 – Lietuva, Vilnius – “Free Your Mind”

2008 – Estija, Rapla – “All, All Is New”

 

Daugiau informacijos – http://www.jci.ee/bc2013/