SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Sostinė atstovai vyksta į Turkiją

Balandžio 8 d. penki „JCI Sostinė” atstovai iš Lietuvos išvyksta į Turkiją atstovauti „JCI Sostinė” organizaciją. Mes dalyvaujame tarptautiniuose jaunimo mainuose, kuriuos remia ES programa VEIKLUS JAUNIMAS (http://www.jtba.lt/jaunimo_mainai). Viename iš gražiausių Turkijos kampelių – Antalijoje – vyks jaunimo mainų programa „Likijos kelias” (Lycian way), kurios metu organizuojamas žygis pėsčiųjų takais, siekiant supažindinti su istorinėmis vietomis, skatinti tarptautinį bendravimą bei parodyti judėjimo svarbą mūsų sveikatai.

Likijos kelias – tai tolimas pėsčiųjų takas Turkijoje, išsidėstęs aplink senovinės Likijos pakrantės dalį. Viename iš Londono žurnalų „Sundays Time” jis buvo įvardintas kaip vienas iš dešimties geriausių pasaulio pasivaikščiojimo vietų. Taigi šiuolaikinėje visuomenėje, kur visi aplinkiniai skuba, kur neįsivaizduojamas gyvenimas be transporto, informacinių technologijų, argi nenuostabu ištrūkti iš šios kasdienybės ir pasigrožėti Dievo sukurtais vaizdais, nusikelti į praeities laikus, pajusti istorinę dvasią bei pabūti santykyje su gamta? 20 km per dieną pėstute, miegojimas po atviru dangumi, dienos pasitikimas kartu su saule, mėgavimasis grynu oru bei nepakartojamais reginiais – tai puiki proga išbandyti save ir įgyti naujų neišdildomų įspūdžių. O kadangi projekte dalyvaus šešių skirtingų šalių atstovai (iš Rumunijos, Slovakijos, Lenkijos, Italijos, Turkijos ir Lietuvos), neatsiejama projekto dalis – bendravimo skatinimas, kurio metu turėsime galimybę pažinti svetimas kultūras, suprasti kitų tautinių ir religinių pažiūrų žmones, pasidalinti patirtimi bei išmokti naujų dalykų vieni iš kitų.

Kuomet pavasaris vis dar neskuba atkeliauti į mūsų šalį, dalyviai vyksta į šiltuosius kraštus ir prižada pasidalinti įgyta patirtimi ir mums parvežti daug gerų įspūdžių ir naujų sumanymų.