SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Sostinė Kalėdiniai pusryčiai su linkėjimais iš Tekančios saulės šalies

Slide2Mieli, JCI Sostinė nariai, kandidatai, senatoriai, draugai,

 

gruodis mums ypatingas ir tuo, kad prieš šventinį maratoną susiburiame JCI Sostinė rate prasmingai praleisti laiką kartu. Tad šaltą, tačiau jaukų gruodžio 13-osios rytą, vos kelios valandos po saulės patekėjimo, visus JCI narius, kandidatus ir draugus tradicinių JCI Sostinė Kalėdinių pusryčių metu kviečiame sušildyti ne tik sužvarbusias rankas, bet ir mintis…

 

Gruodžio 13 d. nuo 11 val. jaukioje kavinėje “Skonis ir kvapas” (Trakų g. 8) kiekvieno iš Jūsų lauks:

– paskaita “Kimono Paslaptys”;

– JCI Pasaulinio kongreso, vykusio Japonijoje, pristatymas;

– JCI Sostinė projekto “Matyk svajonę” gerumo akcija “Padovanok žaislą“;

– Nominacijos JCI Sostinė nariams.

 

Norime pasidžiaugti, kad jau treti metai iš eilės JCI Sostinė projektu “Matyk svajonę” aktyviai globoja, remia kurčiuosius vaikučius iš Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro. Todėl ir šiemet Kalėdinių pusryčių metu kviečiame visus dalyvius atsinešti po vieną naują ar Jūsų vaikučių numylėtą žaislą. Visi šios gerumo akcijos metu surinkti žaislai bus padovanoti vaikučiams Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre. Būsime dėkingi už Jūsų su meile dovanotus žaisliukus!

 

 

Registracija http://goo.gl/forms/Rtu7njaS6F. Kviečiame aktyviai dalyvauti – JCI Sostinė pusryčių organizacinis komitetas paruošė Jums net kelias mielas staigmenėles ;).

 

Renginio aprangos kodas – o ką Tau reiškia Japonija?…

 

 

Jaukus Kalėdinių pusryčių renginys bus papuoštas ir paskanintas šių mūsų partnerių dėka:

  • VŠĮ „Jukaris“ – tai Japonija Lietuvoje. Organizacija užsiima veikla nuo japonų kalbos kursų iki švenčių Japonijos tema organizavimo. Daugiau informacijos http://yukari.lt/.
  • UAB “Skonis ir kvapas” –  jau 19 metų dirbanti komanda, vienijama misijos: pasaulio kultūras, kurias galima atrasti per SKONĮ IR KVAPĄ, išradingai pateiks ieškantiems jaukumo, kokybės ir gero gyvenimo… Daugiau informacijos http://www.skonis-kvapas.lt/.
  • Coffeeshop.lt – įmonė, platinanti kavą bei kavos aparatus. Daugiau informacijos http://www.coffeeshop.lt/.

 

 

Iki pasimatymo jaukiame ir prasmingame susitikime prieš šv. Kalėdas!

Coffeeshop_new_flag  New Image       logoRUTOS fotostudija

 Eugrimas Logo spalvotas