SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame į JCI Sostinė Pirmadieninį!

Turbūt jau visi įpratome, kad pirmadienio vakaras visada yra skirtas JCI, kur džeisai išmoksta naujų dalykų, gvildena įdomias temas, susiburia linksmai pabūti arba padiskutuoti apie tai, kas yra įdomu. Šis, kovo, pirmadieninis bus taip pat įdomus. Ir kuo gi? Gal sužinosime kaip reikia kurti App‘są? Arba atsikratyti viešojo kalbėjimo baimės? Nejaugi tai bus apie ką visi galvojame?

Taigi, šį kartą mus visus kviečia JCI narė, Birutė, padiskutuoti apie vartotojiškumą, jo keliamas finansines problemas mums visiems. Kiek kartų per dieną girdime „IŠPARDAVIMAS!! PATS LAIKAS PIRKTI!! Iiiiir visi skubame, nes juk bus pigiau, bet kažkur pasąmonėje, juk visi žinome, kad išpardavimai, didesni ar mažesni, vyksta ištisus metus. Ar dažnai pastebime prekybininkų triukus, padedančius prisipirkti aibę nereikalingų daiktų, o paskui, dažnai grįžę namo – neturime jokio supratimo, kaip tas daiktas atsirado pirkinių krepšyje?

Suma sumarum, kvietimas galioja visiems, kurie taip pat turi įžvalgų šuo klausimu, nori išsakyti savo mintis, pasisemti praktinių patarimų arba jais pasidalinti, kaip neiššvaistyti pinigų bet kam ir bet kada. Birutė pažada įdomią ir linksmą įžangą :)

 

Susitinkame jau kovo 7 d. 18 val.!
Vieta: salotų baras Mano Guru
Registracija: http://bit.ly/21AIYeb

Kilus klausimams, būtinai kreipkitės el. paštu birute.vaicikauskaite@jci.lt