SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Sostinė kviečia į KOSMOSĄ
Visus „JCI Sostinė“ narius, kandidatus ir svečius kviečiame į netradicinį JCI Sostinė PIRMADIENINĮ susitikimą!

 

Kada: kovo 13 d., 18.30-20.00 val. 
Kur: ISM Ekonomikos ir vadybos universitetas (Arklių g. 18), 316 auditorija

Ką mes veiksime?

Kaip įprastai, pasidalinsime JCI Sostinė kovo mėn. aktualijomis ir… išbandysime naują simuliacinį žaidimą – „STARTUM erdvėlaivį“!

 

Simuliaciniai žaidimai – tai situacijos/istorijos modeliavimas, kai galutiniam istorijos rezultatui įtakos gali turėti bet kuris žaidėjas.  Žaidžiant dalyviai panaudoja stipriausias savo asmenines savybes, tačiau dažniausiai sprendimus jie turi priimti kolektyviai. 

 

Simuliacija – tai realaus gyvenimo imitacija, perkelta į saugią ir žaismingą aplinką, kurioje dalyviai susivokia, išsiaiškina bei randa sprendimo būdus įvairioms situacijoms. Tai būdas mokyti(-s) ir tobulėti. 

 

Dalyviai įsitraukia į nenuspėjamą istoriją ir tampa jos dalimi – tampa tos istorijos kūrėjais. Kiekvienas vaidmuo leidžia atsiriboti nuo savojo “aš” ir tapti aktoriumi. Šis būdas leidžia į save pažvelgti iš šalies. Žaidimo eigoje kiekvienas iš dalyvių per vaidmenis atranda savojo “aš” savybes,  apie kurias galbūt net nebuvo pagalvoję. Tai leidžia stiprinti  ar keisti savo elgesį, formuoti savo mąstymo ypatybes ir pažinti bei valdyti savo emocijas.

 

STARTUM Erdvėlaivis
Erdvėlaivio „STARTUM“ įgula iškeliauja su misija į kosmosą. Erdvėlaivyje įvyko avarija, tačiau įgulos nariai nėra tikri, kas nutiko ir dėl kokių priežasčių. Nuo dabar – įgulos rankose Pasaulio ir žmonijos likimas. Dalyviai turi išsiaiškinti, kas nutiko, kaip nutiko, kodėl nutiko ir priimti tokius sprendimus, kurie leistų išsigelbėti.
 
DĖMESIO: dalyvauti žaidime gali tik iki 20 žmonių, dėl to nedelskite, registruokitės :-)

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:
mindaugas.grajauskas@jci.lt
+370 615 94411