SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Sostinė Mentorystės projekto įvadinis renginys

Nori prisijungti prie JCI Sostinė veiklos, tačiau nežinai nuo ko pradėti? Mes turime pasiūlymą!

 

Prisijunk prie JCI Sostinė Mentorystės projekto! Projektas yra skirtas JCI Sostinė naujokams ir visiems, kurie nori aktyviau įsitraukti į organizacijos veiklas, įgyti naujų kompetencijų, žinių ir, neabejotinai, kontaktų. Na, o mūsų patyrusiems nariams šis projektas yra proga perduoti savo įgytą patirtį naujiems JCI Sostinė kolegoms ir draugams.

 

Nori dalyvauti šiame projekte kaip mentorius ar ugdytinis ir sužinoti daugiau? Jau balandžio 9 d. 18.30 val. ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, Arklių g. 18, Vilnius, 408 aud. vyks pirmasis Mentorystės projekto renginys!

 

Renginio metu išgirsime JCI Sostinė ilgametės narės, patyrusios koučerės Kristinos Mėlynytės pranešimą apie mentorystės ryšį, koučingo panaudojimą mentorystėje, o taip pat ir dar šviežią patirtį iš mentorystės projekto.

 

Savo patirtimi, kaip sekėsi dalyvauti pirmajame JCI Sostinė mentorystės projekto etape, pasidalins mentorė Roberta Balčytytė, JCI Sostinė 2013 metų prezidentė, sėkmingo projekto „Galiu dirbti sau” iniciatorė, bei jos ugdytinės – Gintarė Donėlaitė, JCI Sostinė 2015 m. viceprezidentė finansams, ir Jūratė Sirtautaitė, JCI Sostinė narė.


Nedvejok, junkis, užpildyk registracijos anketą http://goo.gl/DYTdqe ir pasimatysime balandžio 9 d.!