SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Sostinė pirmadieninis susitikimas – One Young World

Mielieji,

 

 

Lapkričio 4 d. 19:00 kviečiame į pirmadieninį JCI Sostinės susitikimą restorane „Graf Zeppelin“, Savičiaus g. 9, kurio metu mūsų narė Vija dalinsis karščiausiais įspūdžiais iš dalyvavimo konferencijoje:

 

„Man teko išskirtinė galimybė dalyvavati pasaulinėje jaunimo lyderystės konferencijoje “One Young World” (www.oneyoungworld.com), kuri šiais metais vyko Johanesburge, Pietų Afrikoje. “One Young World” konferencija subūrė 1300 jaunų lyrderių, taip pat virš dvidešimt  pasaulinio lygio verslininkų, politikų ir visuomenės veikėjų. Konferencijoje kalbėjo bei diskutavo Kofi Anan (buvės Jungtinių Tautų Generalinis sekretorius), Bob Geldof (roko žvaigždė, labdaros festivalių “Live AID” organizatorius, Richard Branson,  Arianna Huffington ir daugelis kitų.

 

 

Konferencija paliko neįtikėtiną įspūdį, ir tik dar kartą įtikino mane, kad mes, aktyvūs žmonės, bei tokios organizacijos kaip JCI kuria tokius pokyčius, kurių reikia visuomenei. Norėčiau pasidalinti šiuo įkvėpimu su jumis bei galbūt pagalvoti apie tai, ką galėtume nuveikti kaip JCI Sostinė.“

 

 

Registruokitės čia:  http://bit.ly/1dGSgvp

 

 

Laukiame atvykstant!

 

 

p.s. trumpas video įkvėpimui: http://bbc.in/17pA1cm

 

 

 

Kilus klausimams, kreipkitės į JCI Sostinė direktorę renginiams Donatą Lasevičiūtę. 
Tel.: +370 676 18668 
El.p. laseviciute.donata@jci.lt