SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
JCI Sostinė Pristato “Spalvotas Gyvenimas” akimirkas

“JCI Sostinė” pristato Jums praėjusio “Spalvoto Gyvenimo” renginio akimirkas. Projektas “Spalvotas Gyvenimas” – tai socialiai iniciatyvus renginys, skatinantis bendruomeniškumą ir vykstantis šeštus metus iš eilės. Renginio organizatorius “JCI Sostinė” kiekvienais metais renka grupę žmonių savanoriškam darbui – aplinkos tvarkymui, viešųjų vietų pagyvinimui, gražinimui. Šiais metais “JCI Sostinė” iniciavo vaikų darželio žaidimų aikštelės tvarkymą. 

 

 

Taigi, kuo ypatinga 2013 metų birželio 25 diena? Šią dieną buvo minimos 161-osios garsaus ispanų architekto Antonio Gaudi gimimo metinės. Smagus sutapimas – o gal greičiau renginio įkvėpimas – kad būtent šią dieną “JCI Sostinė” organizavo renginį “Spalvotas Gyvenimas”. Vilniuje, Vilkpėdės darželio – mokyklos teritorijoje renginio koordinatorė, JCI Sostinės narė – Jomantė Jankeliūnaitė laukė visų su pirštinėmis, teptukais ir pilnomis skardinėmis kasmetinio projekto “Spalvotas Gyvenimas” remėjo “Exterus” dažų. 

 

 

Nuo 18.00 buvo pasidalinta į kelias grupeles, pasiskirstyta, kas ką žaidimų aikštelėje dažys. Visi susirinkę dažė sparčiai ir su didžiausiu noru. Šiemet į renginį atėjo “JCI Sostinės” nariai, kandidatai, ir kiti apie renginį sužinoję dalyviai, galbūt gyvenantys kaimynystėje arba radę kvietimą apie renginį internete. 

 

 

Kadangi buvo turėta gausybė spalvų, sunkiausia buvo nuspręsti, ką kaip spalvinti. Viena komanda laikėsi simetriškumo ir dažė namelių lentas, kita komanda bandė derinti spalvas pagal jų “šilumą” ir “šaltumą”, o trečia dažė taip, kaip norėjo, kad tik kuo spalvingiau ir mieliau vaikams būtų.Ir visi buvo teisūs, nes liko patenkinti pasiektu rezultatu, o kai kurie entuziastai niekaip nesugebėjo nustoti dažyti ir ėmė tobulinti jau nuspalvintus plotus, išpiešdami saulytes, taškelius ar kitus ornamentus.

 

 

Buvo smagu matyti žmones, kurie linkę padėti, dalintis ar keistis ne tik dažų skardinėmis, teptukais ar pirštinėmis, bet ir šypsenomis.   

 

 

Straipsnį parengė Lina Kvizikevičiūtė