SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
KAIP STATYTI NE TVORAS, O TIESTI TILTUS?

KAIP STATYTI NE TVORAS, O TIESTI TILTUS?

 

 

2013 10 08 (antradienis) 

 

Vakarinis seminarų ciklas –  Verslumo akademija 2013

 

Temos aprašymas: 

 

Kaip bendrauti, dažnai įvardijama kaip “savaime suprantama”. Bet, iš verslo ikro tampant verslo rykliu (ar sukiojantis tarp vienų bei kitų) vis dažniau iškyla klausimai KAIP? KAIP bendrauti versle? KĄ reikia žinoti/ pasikartoti/ naudoti kasdien? KOKIE yra reikalingiausi jo pagrindai susitinkant, rašant elektroninius laiškus ar kalbantis telefonu? KAS svarbiausia bendraujant gyvai? KOKIOS deramo el. laiškų rašymo ir atsakymo į juos taisyklės? KO – ką / kada/ kaip (ne) kalbėti telefonu? KAM tos taisyklės apskritai reikalingos?
Trumpai tariant, šis seminaras skirtas norintiems abipusiai priimtiniau ir tiesiog…lengviau bendrauti. Statykime ne tvoras, o tieskime tiltus bendraudami vieni su kitais!

 

Giedre U

 

 

 

Apie konsultantę: 

 

Nuo mažumės domino žmogaus galimybės tobulėti ir eiti Savuoju Keliu –  dirbant, mokantis. Ir būdai to siekti – seminarai,  psichologija, koučingas, joga, vipassanos meditacija ir pan. Apsigynusi humanitarinių mokslų magistro laipsnį Lietuvos edukologijos  universitete bei išbandžiusi save mokymų bei konsultavimo („Baltic  Service Academy“, „Publicum Events“), telekomunikacijų („TEO“), reklamos („Comliet-Eltelnetworks“, „Studio Gazo“, „VP Market“) srityse,  galiausiai sustojau ir koncentravausi ties mokymais. Šioje srityje dirbu daugiau kaip 12 metų, šiuo metu gilinuosi į patirtinio mokymosi sritį. Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje vedu psichologijos  paskaitas anglų kalba. Myliu, mėgstu savo darbą ir klientus, besimokančiuosius ir noriu dalintis žiniomis ir džiaugsmu. Ekspertinės sritys: bendravimas/ bendradarbiavimas, efektyvus klientų aptarnavimas  ir ilgalaikių ryšių su klientais palaikymas, verslo etiketo taisyklės,  pozityvus mąstymas ir motyvacija, komunikacija (telefonu, gyvai,  dalykinis susirašinėjimas ir pan.), pozityvus skundų valdymas.  “Arkliukai” – visa tai, kas telpa į b e n d r a v i m ą.

 

 

Vieta: ISM, Arklių g. 18, Vilnius LT-01305, 407 auditorija

 

Laikas: 18:15 registracija, pradžia: 18:30 

Mokestis: 1 seminaras: Nariams – 15Lt; Kandidatams – 25Lt; Svečiams – 35Lt

 

Kviečiame registruotis: http://bit.ly/18ScPmL

 


JCI Sostinė nariai gali pasinaudoti nemokamų mokymų krepšeliu už 30 Lt

 

Kilus klausimams, kreipkitės: jurate.sirtautaite@jci.lt

 

 

Sekančiuose seminaruose savo patirtimi ir įžvalgomis dalinsis:  Darius Pietaris, TMD Parners lektorius, Gitanas Nausėda, SEB yriausiasis ekonomistas, prezidento patarėjas, Gintarė Mockutė – Asocijuota teisininkė, advokato padėjėja RAIDLA LEJINS & NORCOUS, Karolis Rugys ir dr. Vidmantas Žiemelis, advokatų kontoros Žiemelis, Valys, Rugys ir partneriai advokatai, Ariana Rastauskaitė, Viešųjų ryšių vadovė, Marius Laurinaitis,  Mykolo Romerio universito: bankininkystės ir investicijų katedros bei elektroninio verslo katedros lektorius., Edita Znutienė, UAB Partnership direktorė, Gintarė Serafinaitė, atstovauja UAB „Kvalitetas“

 

 

Visa akademijos programa: http://jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/startuoja-jci-sostine-verslumo-akademja-2013

 

 

Sekite naujienas www.jcisostine.lt ir https://www.facebook.com/jcisostine?fref=ts

 

 

Verslumo akademija 2013 metais prisideda prie “JCI Sostinė” organizuojamo projekto “Matyk svajonę” (plačiau -http://www.jcisostine.lt/LT/menu/socialiniai).
 

Dalis pinigų gautų už mokymus bus skirta ikimokyklinio amžiaus kurčiųjų vaikų iš “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” svajonei išpildyti.

 

Už surinktus pinigus kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų centre esančiai darželio grupei padovanosime žaidimų namelį.

 

 

centras_logo_zalsva

 

 

 

Iki susitikimo seminaruose!!!