SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kas išlaiko motyvaciją dirbti ilgiau nei tris metus?

Spalio 24 d. JCI Sostinė kviečia į priešpaskutinį valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymo projekto seminarą su Birute Vaičikauskaite “Kas išlaiko motyvaciją dibrti ilgiau nei tris metus?”. Birutė Vaičikauskaitė – Danske banko Globalių paslaugų centro Vertybinių popierių saugojimo ir atsiskaitymo skyriaus specialistė. Birutė ne darbo valandomis savanoriauja nevyriausybinėse organizacijose ir turi sukaupusi 7 metų patirtį įvairiose darbo grupėse, ir panašu, kad termino pabaiga dar nėra šie metai. Birutė daug domisi vidine motyvacija: kodėl mes būname tokie užsidegę pradžioje, bet atėjus sunkumams arba pasikeitus aplinkybėms sudėtinga išlikti tokiame pačiame lygmenyje.

JCI Sostinė tiki, kad visi seminarai, kuriuos lankėte, Jus įkvėpė ir paskatino pokyčiams, tad šio seminaro metu bus pasistengta, kad kiekvienas iš Jūsų ir toliau neprarastų vidinės motyvacijos bei uždegtų savo idėjomis kitus!

 

Svarbu! Registracija į seminarą atvira visiems, amžiaus ribos netaikomos.

 

 

 

Apie projektą

JCI Sostinė bendradarbiaudama su verslo įmonėmis (UAB ,,Kesko“, ,,Danske Bank“, ,,Swedbank“, UAB ,,COWI Lietuva“, UAB ,,PIAR“) vykdo projektą jauniems valstybėms tarnautojams (22-35 metai), kurie yra iniciatyvūs ir siekia ugdyti savo kompetencijas žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, pasinaudodami geriausia verslo sektoriaus praktika.

Nuo rugsėjo 26 d. iki spalio 24 d. atrinkti valstybės tarnautojai semsis patirties skirtingose verslo įmonėse ir įgytas žinias pritaikys darbui valstybiniame sektoriuje. Projekte dalyvaujantys valstybės tarnautojai kiekvieną savaitę dalinsis savo praktikos įspūdžiais, kurie bus viešinami JCI Sostinė svetainėje ir Facebook paskyroje. Projekto pabaigoje kiekvienas projekte dalyvavęs valstybės tarnautojas savo įstaigoje surengs baigiamąjį projekto renginį, kuriame pasidalins įgytomis žiniomis ir patirtimi su kitais valstybės tarnautojais, dirbančiais toje įstaigoje.

 

Projekto iniciatorius:

rodyklė

 

Projekto partneriai:

 

cowi     danske   swedbankkonekesko

prservice-logo   logo_ism

 

* Viena iš sudedamųjų projekto „Stand up for a change“ dalių.