SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame į balandžio pirmadieninį!

Juoko joga-01

„Juokas – tai raminamieji be jokio šalutinio poveikio“, Arnold H. Glasow.

Pagrindinė Juoko Jogos idėja yra Juoko be priežasties praktika. Užsiėmimai vyksta dalyvių grupėje atliekant aktyvius pratimus su juoko emocija, po kurių daromi atsipalaidavimo pratimai. Juoko Joga apjungia besąlyginį juoką kartu su Jogos kvėpavimu (Pranajama), kuris padidina aktyvumą bei suteikia daugiau energijos. Taigi sesijos metu įmanoma juoktis netgi be jokios priežasties, be būtinybės pasitelkti humorą ar būti geros nuotaikos, o užsiėmimų metu dalyviai įgyja tą patį teigiamą fizinį bei psichologinį juoko poveikį. Juoko Joga taip pat moko ir emocinio atsparumo – jog džiugesys ir laimė yra ne pasekmė, o labiau mūsų pasirinkimas. Taigi susiduriant su didžiausiais sunkumais galima jaustis gerai ir veikti pozityviai.

Juoko Jogos užsiėmimai suteikia teigiamos energijos, pagerina fizinę ir emocinę savijautą, nuima susikaupusią įtampą, padidina kūrybiškumą, sustiprina santykius, palaiko pozityvų požiūrį, o taip pat tai geros nuotaikos šaltinis.

JCI Sostinė balandžio pirmadieninio metu kviečia išbandyti juoko jogą su sertifikuotu Juoko Jogos treneriu ir pradininku Baltijos šalyse – Stepu Šafranausku. Susitikime balandžio 4 d. 18:30, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete!

Užsiėmimas nemokamas, bet registracija privaloma: http://bit.ly/1U9ZnC1