SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Kviečiame į sportišką pirmadieninį susitikimą
Kada: balandžio 1 d. (ir tai ne pokštas!), 18.30 val.

 

Kur: “Kokoro-no-kai” kovos menų centras, V. Mykolaičio Putino g. 5, IIa. (jei pavasaris palepins geru oru ir švies saulė, susitikime pievutėje ant Tauro kalno ir visi drauge keliausime į kovos menų centrą treniruotei).

 

Ką turėti su savimi: sportinę aprangą ir avalynę, kad būtų lengva judėti, vandens atsigerti bei gerą nuotaiką.

 

Programa:
18.30 val.- sužinosime, kuo šiuo metu gyvena JCI Sostinė
19:00 val.- trenerės Simonos paskaita apie Body Combat
19:10-20.00 val.- galimybė ne tik išgirsti, bet ir praktiškai išbandyti unikalią autorinę Simonos Honiball Body Combat programą.
 

BodyCombat

 
Išsikraukit ir nugalėkit įtampą! – toks susitikimas mūsų laukia kartu su unikalia autorine Simonos Honiball BODY COMBAT treniruote.

 

Body Combat – tai intensyvi ir energinga aerobikos treniruotė su bokso ir kitų kovos menų elementais, tai kardiotreniruotė, kurios tikslas – priversti organizmą dirbti maksimaliu režimu, o ritminga muzika tik dar labiau paskatins įdėti daugiau jėgos ir energijos! Treniruotės metu dirba ir stiprėja visos raumenų grupės, ypač rankų, pečių, liemens, kojų, pilvo ir sėdmenų raumenys, lavinama judesių koordinacija, ištvermė bei kūno lankstumas, gerėja širdies, kraujotakos sistemos darbas. Kaip teigia „Kokoro-no-kai“ kovos menų centro direktorė ir trenerė Simona – Jūsų nuotaika bus pakylėta, o kūnas „pakrautas“!

 

Simona Honiball daugiau nei 10 metų studijuoja tradicinius kovos menus, domisi fitnesu, pasižymi šiuolaikiniu požiūriu į sportą.

 

Taigi nepraleiskime unikalios galimybės susipažinti su Body Combat ir pasikrauti energijos visam balandžio mėnesiui!

 

Kilus klausimams kreiptis į Renatą Vaičackaitę: 
renata.vaicackaite@jci.lt
tel. nr.: 8662 50189