SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
KVIEČIAME Į VERSLO KONTAKTŲ VAKARĄ!

KVIEČIAME Į VERSLO KONTAKTŲ VAKARĄ!

 

 

JCI Sostinė kviečia dalyvauti Verslo kontaktų vakare. Renginys vyks gruodžio 12 d. 18:30 val. prabangiame lietuviškame žvėrienos patiekalų restorane “Lokys”, adresu Stiklių g. 8/10, Vilnius.

 

Vakaro metu turėsite galimybę ne tik apsikeisti kontaktais su kitais vakaro dalyviais, bet ir išgirsti tarptautinės prancūzų PHB grupės sėkmės istoriją.  Kviečiame dalyvauti verslininkus, vadovus, įmonių atstovus, norinčius pristatyti savo veiklą, idėjas ar tiesiog žmones ieškančius naujų kontaktų.

 

Verslo kontaktų vakare dalyvaus ir savo patirtimi pasidalins Anthony POULLAIN Chief Operating Officer at PHB Group (Garment production) – Lithuania.

 

 

Vakaro staigmena! Verslo kontaktų vakare svečiuosis „Žinių radijas“. Vakaro metu bus išrinkta įmonė, kuri turės galimybę dalyvauti „Žinių radijo“ laidoje ir pristatyti savo veiklą.

 

 

Vakaro programa

18:15 – 18:30 Registracija
18:30 – 18:45 Įžanga, JCI Verslo kontaktų vakaro pristatymas
18:45 – 19:15 Tarptautinės prancūzų PHB grupės sėkmės istorijos pristatymas
19:15-19:30 Pertrauka
19:30 – Speed-networkingas (Kontaktų pasikeitimas)

 

Renginio dalyvio mokestis: 40 Lt

 

Būtina išankstinė registracija: http://bit.ly/177y3Yv

 

Dalyvaudami renginyje paremsite beglobius gyvūnus! Visos už renginį gautos lėšos atiteks gyvūnų globos ogranizacijai VŠĮ “Tautmilės prieglaudėlė”

 

Skubėkite registruotis, nes dalyvių skaičius ribotas.  Jei registravotės ir negalėsite ateiti  – prašome nedesiant apie tai informuoti el. paštu aleksandr.cikaidze@jci.lt

 

Registracija į renginį patvirtinama per 3 darbo dienas tik užpildžius registracijos formą ir pervedus dalyvio mokestį į JCI Sostinė sąskaitą (vėliausiai iki š.m.gruodžio mėn. 8 d.):

 

Rekvizitai: 
Asociacija „JCI Sostinė” 
Įmonės kodas: 125 987 383 
Sąsk. nr.: LT54 7044 0600 0682 6083 
Bankas: SEB bankas

 

Mokėjimo paskirties langelyje nurodykite vardą, pavardę bei parašykite “JCI Verslo kontaktų vakaro dalyvio mokestis“