SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” akcija “Padovanok žaislą” sulaukė pasisekimo – į “Kalėdinius pusryčius” atnešta daugybė žaislų!

Sveiki, Mielieji,

 

norime pasidžiaugti, kad “Matyk svajonę” akcija “Padovanok žaislą” (http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/matyk-svajone-rengia-zaislu-rinkimo-akcija-padovanok-zaisla) sulaukė pasisekimo.

 

Kvietėme prisijungti prie akcijos ir padovanoti po žaislą vaikučiams iš “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” (http://www.deafcenter.lt/) vaikų darželio.

 

Žaislus buvo galima atnešti į “JCI Sostinė” tradicinį renginį “Kalėdiniai pusryčiai” (http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/kalediniai-pusryciai-skrydis-i-brazilija , http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/ispudziai-po-kalediniu-pusryciu-nuotraukos).

 

Labai dėkojame “JCI Sostinė” Nariams, Draugams, Svečiams už Jų gerumą ir už tai, kad išgirdo šį prašymą ir padovanojo daug žaislų.

 

Atskirai norime padėkoti UAB “Konekesko Lietuva” (http://www.konekesko.com/lt/) darbuotojams už svarų prisidėjimą prie “Padovanok žaislą” akcijos, kurios metu Jie surinko kalną dovanų. 

 

Labai dėkojame UAB “Konekesko Lietuva” generalinei direktorei Linai Morkūnaitei, kuri apie rengiamą akciją pasidalino su “Konekesko Lietuva” bendrovės darbuotojais ir paragino Juos prisijungti. Darbuotojų surinktus žaislus į “Kalėdinius pusryčius” pristatė Lina Morkūnaitė.

 

UAB “Konekesko Lietuva” generalinė direktorė Lina Morkūnaitė yra itin svarbus asmuo “JCI Sostinei”, nes 2002 metais Ji buvo viena iš “JCI Sostinės” kūrėjų. 2004 metais Lina buvo “JCI Sostinė” Prezidentė. O 2008 metais – “JCI Lietuva” Nacionalinė Prezidentė. Lina yra “JCI” senatorė.

 

Surinkti žaislai bus įteikti šį ketvirtadienį, gruodžio 19 dieną, per vaikučių Kalėdinę šventę.

 

Šventė vyks  “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” aktų salėje. Adresas – Filaretų g. 36.

 

Šventė numatyta ryte, 10 val.
Visus norinčius prisijungti, prašome, kreiptis į “Matyk svajonę” projekto vadovę Milda Lukaševičienę (861 099 465, milda.lukaseviciene@jci.lt).

 

“Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželis kviečia visus “JCI Sostinė” Narius bei Draugus į savo kalėdinę šventę!!!

 

“Matyk svajonę” komanda taip pat kviečia prisijungti ir kartu įteikti žaislus vaikučiams.

 

“Matyk svajonę” akcija “Padovanok žaislą” tęsiasi toliau!!!

 

Visus norinčius padovanoti vaikams žaislų, kreipkitės taip pat į Mildą Lukaševičienę.

 

Naujai surinkti žaislai bus padovanoti po vaikų šventinių atostogų.

 

Gražaus ir šilto Jums pasiruošimo šventėms!
Te pildosi ir Jūsų Svajonės!

 

Linkėjimai,

 

“Matyk svajonę” komanda

 

 

“Padovanok žaislą” akcijos dalyviai: