SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” dėkoja “JCI Sostinė” Nariams, Draugams ir Svečiams už padovanotus žaislus!

Nuoširdžiai dėkojame visiems “JCI Sostinė” Nariams, Draugams ir Svečiams, prisidėjusiems prie “JCI Sostinė” projekto “Matyk svajonę” gerumo akcijos “Padovanok žaislą” (http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/matyk-svajone-rengia-zaislu-rinkimo-akcija-padovanok-zaisla).

 

“JCI Sostinė” Nariai, Draugai ir Svečiai gausiai žaisliukus atnešė į “JCI Sostinė” tradicinį renginį “Kalėdiniai pusryčiai” (http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/matyk-svajone-akcija-padovanok-zaisla-sulauke-pasisekimo-i-kaledinius-pusrycius-atnesta-daugybe-zaislu,http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/ispudziai-po-kalediniu-pusryciu-nuotraukos).

 

Per “Kalėdinius pusryčius” surinkti žaislai buvo padovanoti “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” (http://www.deafcenter.lt/) vaikų darželio vaikams 2013 metų gruodžio 19 dieną,  iškart po vaikučių Kalėdinės šventės.
Žaislus, “JCI Sostinės” vardu, įteikė projekto “Matyk svajonę” vadovė Milda Lukaševičienė, kuri į vaikučių šventę kartu pasiėmė sūnų Donatą.

 

Vaikų akys spindėjo iš džiaugsmo, pamačius daug naujų žaislų.
Už padovanotus žaislus labai dėkojo “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželio darbuotojai (auklėtoja Jadvyga Mockienė, darželio surdologopedė Vida Tutiniene ir kt.), vaikų Tėveliai bei “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” atstovė – Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja Viktorija Kilikevičienė, kurie dalyvavo įteikiant žaislus.
Žaislai labai pasitarnaus vaikučių ugdymui bei lavinimui.
“Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” atstovai labai džiaugėsi suorganizuota “Padovanok žaislą” akcija.
Dėkojame Prisidėjusiems už gerumą bei socialinį atsakingumą!
 
 

Šilčiausi ir šventiški linkėjimai,

 

“Matyk svajonę” komanda 

 

rodyklė centras_logo_zalsva