SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” dėkoja UAB “DHL Lietuva” darbuotojams už padovanotus žaislus!
“Matyk svajonę” širdingai dėkoja UAB “DHL Lietuva” (http://www.dhl.lt/lt.html) darbuotojams už didelį prisidėjimą prie “Padovanok žaislą” akcijos, kurios metu Jie padovanojo didžiulę dežę, pilną žaislų.
 

 Nuoširdžiai dėkojame UAB “DHL Lietuva” personalo skyriaus vadovei Natalijai Piparienei, kuri paskatino bendrovės darbuotojus prisijungti prie akcijos.

 

Taip pat labai dėkojame ilgametei “JCI Sostinė” narei Renatai Vielavičienei, kuri apie rengiamą “Padovanok žaislą” akciją pasidalino su UAB “DHL Lietuva” personalo skyriaus vadove Natalija Pipariene. Renata aktyviai prisideda patarimais ir rekomendacijomis, vystant “Matyk svajonę” projektą. Vertiname labai Jos pagalbą.

 

Žaislus iš UAB “DHL Lietuva” biuro paėmė  ir gruodžio 20 dieną į “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželį pristatė “Matyk svajonę” projekto vadovė Milda Lukaševičienė.
 
 
Vaikų akys spindėjo iš džiaugsmo, pamačius ir vėl papildomai atvežtus žaislus. 

Žaislai labai pasitarnaus vaikučių ugdymui bei lavinimui.
Už padovanotus žaislus labai dėkoja “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželio darbuotojai (auklėtoja Jadvyga Mockienė, darželio surdologopedė Vida Tutiniene ir kt.), vaikų Tėveliai bei centro vadovybė.
 

 

“Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” atstovai labai džiaugėsi suorganizuota “Padovanok žaislą” akcija.
Dėkojame šauniam UAB “DHL Lietuva” kolektyvui už gerumą bei socialinį atsakingumą!
 
 

Šilčiausi ir šventiški linkėjimai,

“Matyk svajonę” komanda

 

 

DHL rodyklė centras_logo_zalsva