SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” dėkoja UAB “Konekesko Lietuva” darbuotojams už padovanotus žaislus!
“Matyk svajonę” širdingai dėkoja UAB “Konekesko Lietuva” (http://www.konekesko.com/lt/) darbuotojams už svarų prisidėjimą prie “Padovanok žaislą” akcijos, kurios metu Jie surinko daugybę dovanų. 
 

 Didelį ačiū tariame UAB “Konekesko Lietuva” generalinei direktorei Linai Morkūnaitei, kuri apie rengiamą akciją pasidalino su “Konekesko Lietuva” bendrovės darbuotojais ir paragino Juos prisijungti. Darbuotojų surinktus žaislus į “Kalėdinius pusryčius” pristatė Lina Morkūnaitė.

 

UAB “Konekesko Lietuva” generalinė direktorė Lina Morkūnaitė yra itin svarbus asmuo “JCI Sostinei”, nes 2002 metais Ji buvo viena iš “JCI Sostinės” kūrėjų. 2004 metais Lina buvo “JCI Sostinė” Prezidentė. O 2008 metais – “JCI Lietuva” Nacionalinė Prezidentė. Lina yra “JCI” senatorė.

 

 

Per “Kalėdinius pusryčius” (http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/matyk-svajone-akcija-padovanok-zaisla-sulauke-pasisekimo-i-kaledinius-pusrycius-atnesta-daugybe-zaisluhttp://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/ispudziai-po-kalediniu-pusryciu-nuotraukos) surinkti žaislai buvo padovanoti “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” (http://www.deafcenter.lt/) vaikų darželio vaikams 2013 metų gruodžio 19 dieną,  iškart po vaikučių Kalėdinės šventės.

 

 

Žaislus, UAB “Konekesko Lietuva” vardu, įteikė projekto “Matyk svajonę” vadovė Milda Lukaševičienė, kuri į vaikučių šventę kartu pasiėmė sūnų Donatą.

 

Vaikų akys spindėjo iš džiaugsmo, pamačius daug naujų žaislų.
Už padovanotus žaislus labai dėkojo “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželio darbuotojai (auklėtoja Jadvyga Mockienė, darželio surdologopedė Vida Tutiniene ir kt.), vaikų Tėveliai bei “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” atstovė – Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja Viktorija Kilikevičienė, kurie dalyvavo įteikiant žaislus.
Žaislai labai pasitarnaus vaikučių ugdymui bei lavinimui.
“Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” atstovai labai džiaugėsi suorganizuota “Padovanok žaislą” akcija.
Dėkojame šauniam UAB “Konekesko Lietuva” kolektyvui už gerumą bei socialinį atsakingumą!
 
 

Šilčiausi ir šventiški linkėjimai,

 

“Matyk svajonę” komanda 

 

rodyklė centras_logo_zalsva logo_konekesko