SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” dėkoja UAB “Unishop” už padovantus inovatyvius “LIPO” žaislus.

“Matyk svajonę” komanda nuoširdžiai dėkoja UAB “Unishop” už didelį indelį prisidedant prie žaislų rinkimo akcijos “Padovanok žaislą” (http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/matyk-svajone-rengia-zaislu-rinkimo-akcija-padovanok-zaisla).

 

Ši, Kaune įsikūrusi bendrovė, kiekvienam darželio vaikui asmeniškai padovanojo po inovatyvų “LIPO” žaidimą. Specialiai buvo parinkti žaislai tiek mergaitėms, tiek berniukams. Apie “Lipo” žaislus plačiau pasiskaityti galite čia: lipo.lt

 

“Lipo” – tai įgūdžius lavinantis žaislas, pagamintas Lietuvoje iš natūralių medžiagų: kukurūzo krakmolo bei maistinių priedų. “Lipo” kukurūzų detalės yra saugus, netoksiškas ir biologiškai skaidomas žaislas. “Lipo” detalės lengvai limpa viena su kita, jas lengvai sudrėkinus, nes sudėtyje esantis kukurūzų krakmolas yra vienas iš geriausių natūralių klijų. Iš šių rankai malonių detalių galima nulipdyti bet ką – namus, pilis, lėktuvus, žmones, augalus ir t.t. Šis žaislas labai skatina vaikų kūrybiškumą. Itin tinka lavinti smulkiajai motorikai.

 

Dėkojame UAB “Unishop” už dideles pastangas – žaislus iš Kauno į Vilnių pristatyti iki vaikučių kalėdinės šventės. Tuo pasirūpino UAB “Unishop” vadybininkė Guoda Radzevičiūtė. Ačiu labai Jai!

 

Žaislai buvo padovanoti 2013 metų gruodžio 19 dieną “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centre” (http://www.deafcenter.lt/), iškart po vaikučių Kalėdinės šventės.

 

Žaislus, UAB “Unishop” vardu, įteikė projekto “Matyk svajonę” vadovė Milda Lukaševičienė, kuri į vaikučių šventę kartu pasiėmė sūnų Donatą.
Vaikai ir Jų Tėveliai labai džiaugėsi gavę naujoviškus, ekologiškus, įdomius, linksmus žaislus.
Daugumai šie žaisliukai buvo didžiulis atradimas. Nors keletas Tėvėlių šiuos žaislus jau buvo pastebėję šių metų parodoje “Vaikų Šalis”, kurioje iš “Lipo” žaislo detalių buvo pastatytas įspūdingo dydžio traukinukas.
Už padovanotus žaislus širdingai dėkoja “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželio darbuotojai (auklėtoja Jadvyga Mockienė, darželio surdologopedė Vida Tutiniene ir kt.), vaikų Tėveliai bei “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” atstovė – Neformaliojo švietimo ir socializacijos skyriaus vedėja Viktorija Kilikevičienė, kurie dalyvavo įteikiant žaislus.
 
 

Dėkojame UAB “Unishop” įkūrėjams už Jų gerumą bei socialinį atsakingumą!

 

Šilčiausi ir šventiški linkėjimai,

 

“Matyk svajonę” komanda

 

lipo rodyklė centras_logo_zalsva