SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” ekskursija į “Miškų muziejų”

Puikios žinios – šiais metais atnaujintas “JCI Sostinė” socialinis projektas “Matyk svajonę”, kurio tikslas – suorganizuoti nemokamas pažintines ekskursijas vaikams su klausos negalia, įgyja pagreitį.

 

Spalio 16 d. buvo suorganizuota antroji ekskursija.

2 darželinukų grupės iš “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” (www.deafcenter.lt) vyko į “Vilniaus miškų urėdijos informacinį centrą” (“Miškų muziejų”) (http://www.vilmu.lt/informacinis-centras).

 
Muziejaus gidė Ieva Meškinytė pasakojo, o gestų kalbos vertėja vaikučiams išvertė įdomią informaciją apie medžius, jų auginimą, apie paukščius, gyvūnus, girininko darbą. Vaikai su su susidomėjimu apžiūrinėjo paukščių ir gyvūnų iškamšas, paukščių kiaušinių įvairovę, medžių sėklų pavyzdžius, girininko uniformas bei darbo įrankius, inkilų kolekciją ir pan.
 

Muziejus paliko didžiulį įspūdį tiek vaikams, tiek gausiam suaugusiųjų būriui, atlydėjusiam vaikučius. Gausus būrys (auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, surdopedagogė (kuri teikia specialiąją pedagoginę (surdopedagoginę) pagalbą kurtiem), gestų kalbos vertėja) reikalingas tam, kad kiekvienam vaikučiui būtų suteikta informacija.

Pasak auklėtojų, šį sykį po ekskursijos pilni įspūdžių vaikučiai ir vėl labai greitai užmigo pietų miego.

 

 
Į muziejų vaikučius palydėjo “JCI Sostinė” atstovė Milda Lukaševičienė su sūnumi Donatu. 
Projekto organizavime dalyvavo Milda Lukaševičienė, Lina Sindaraitė ir Andrius Godeliauskas.
 
 

Kviečiame prisijungti prie projekto visus norinčius. Dėl prisijungimo kreipkitės į projekto koordinatorę Mildą Lukaševičienę (mob. 861 099 465, milda.lukaseviciene@jci.lt).

Juk kaip gera padaryti gera:)
Kaip sakoma – “Svarbu ne tik imti, bet ir  duoti” arba “Nori būti galingas – nepamiršk būti dėkingas”.

 

Linkėjimai,
 

projekto “Matyk svajonę” komanda

 

 

Dalyviai: 

 

 

 

Dalyviai: