SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
„Matyk svajonę“ ir antroji ekskursija į „Žaislų muziejų“

Sveiki!

 

Simboliška tai, kad pati pirmoji organizuota “Matyk svajonę” ekskursija su kurčiais vaikučiais buvo  į “Žaislų muziejų” (www.zaislumuziejus.lt).

O štai atėjus naujiems 2014 metams, pirmoji šių metų ekskursija ir vėl  –  į “Žaislų muziejų”.

 

Malonus sutapimas.  Tik šįsyk į “Žaislų muziejų” vyko vyresni  vaikai.  Ekskursijoje, kuri vyko šių metų sausio 7 dieną,  dalyvavo pradinių klasių mokiniai iš „Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro“ (www.deafcenter.lt). Praėjusį kartą į “Žaislų muziejų” vyko šio centro ikimokyklinio amžiaus vaikai (http://www.jcisostine.lt/LT/menu/naujienos/atsinaujines-jci-sostine-projektas-matyk-svajone-ekskursija-i-zaislu-muzieju).

 

Labai dėkojame „Žaislų muziejui“ už tai, kad abu kartus vaikučiams padovanojo nemokamus apsilankymus.

 

Vaikučiai bei jų mokytojai liko labai patenkinti, pilni įspūdžių.

 

Štai ką po ekskursijos kalbėjo vaikučių mokytojos:

„Atvykus mus pasitiko jauki aplinka. Pirmiausiai mus „sveikino“ pakabinti mediniai arkliukai. Iš pradžių muziejaus gidė nuvedė vaikus į salę, kur eksponuojami seniausi žaislai. Ji ne tik papasakojo apie jų atsiradimo istoriją (vertė vaikų mokytoja), bet ir aprodė medinius kalavijus, arbaletus, pamokė, kaip naudotis sukučiais. Vaikams labai patiko žaisti su sukučiais, jie net nenorėjo eiti prie kitų eksponatų. Mokiniukų entuziazmas liejosi per kraštus: galėjo paliesti, paspausti, išgirsti, pamaigyti, užlipti ir tt. Per  eksponatus vaikai galėjo įsivaizduoti mūsų tėvų ir prosenelių vaikystės gyvenimo būdą. Viskas mokiniams  paliko didelį įspūdį, jie įgavo naujos patirties“.

 

„Matyk svajonę“ rekomenduoja visiems „JCI Sostinė“ nariams ir draugams apsilankyti nuostabiame „Žaislų muziejuje”, kuriame ras ką veikti ne tik vaikai, bet ir suaugusieji.

 

Linkėjimai,

“Matyk svajonę” komanda

 

Dalyviai:

 

zm-logo1 rodyklė centras_logo_zalsva