SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
„Matyk svajonę“ ir atšvaitų klijavimo akcija „Būk matomas“

Sveiki!

 

„Matyk svajonę“ nuoširdžiai dėkoja daugiavaikių šeimų asociacijai “MES” (http://www.dsa-mes.lt/veikla/30-saugus-eismas) už šių metų vasario 19-ą dieną surengtą atšvaitų klijavimo akciją „Būk matomas“ ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams iš „Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro“ (www.deafcenter.lt).

 

Akcijos „Būk matomas“ iniciatoriai Jurgita ir Mindaugas Pociai pasirūpino, kad vaikučiai būtų saugesni kelyje ir ant vaikučių lauko rūbų naudodamiesi specialiu aparatu užklijavo pačių vaikų išsirinktus atšvaitus. Atšvaitai-lipdukai gražiai prisitvirtina prie rūbelių ir ten išlieka kelis sezonus (nenusiplauna skalbiant). Tokiu būdu, vaikai tamsiuoju-šaltuoju metų periodu visada matomi.

Ši akcija ypač naudinga kurtiesiems vaikams. Jie turi būti ypatingai gerai matomi kelyje – juk negali išgirsti atvažiuojančių mašinų.

 

Akcija vyko „Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro“ aktų salėje.

 

 „Matyk svajonę“ renginyje atstovavo šio projekto vadovė Milda Lukaševičienė su sūnumi Donatu.

 

Daugiavaikių šeimų asociacija “Mes“ atšvaitų klijavimo akcijų yra surengusi jau keliose dešimtyse Lietuvos mokyklų.

 

Asociacijos “Mes” rengiamos akcijos sulaukia didelio pasisekimo ir yra vertingos, todėl „Matyk svajonę“ paprašė asociacijos įkūrėjus aplankyti ir kurčiuosius vaikučius. Nuoširdžiai dėkojame, kad sutiko atvykti ir padovanoti-užklijuoti atšvaitus vaikams.

 

Po akcijos asociacijos „Mes“ ir „Matyk svajonę“ atstovai buvo pakviesti pasivaišinti pyragu. Už nuostabų bei šiltą priėmimą dėkojame vaikų darželio šauniam kolektyvui iš „Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro“, o auklėtojai Jadvygai Mockienei – už labai skanų, savos gamybos pyragą! :)

Linkėjimai!
“Matyk svajonę” komanda

 

Dalyviai:

 

Mes rodyklė centras_logo_zalsva