SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” ir Kalėdinių eglės šakelių dovanojimo metas

Sveiki, Mielieji!

 

Šventės jau ne už kalnų, tad pats metas pradėti puošti žaliaskares eglutes
ar eglių šakeles.

 

Ta proga vakar, gruodžio 17 d., buvo padovanota net 80 vnt Kalėdinių eglės šakelių “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” mokyklai ir vaikų darželiui.

 

“Matyk svajonę” širdingai dėkoja “Vilniaus miškų urėdijai”, kurios dėka šakelės buvo pristatytos iki pat “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų

ugdymo centro” durų. 

 

 

Šakelių prikirto “Vilniaus miškų urėdijai” pavaldžios “Dūkštų girininkijos” darbuotojas Kšištof Godvod, kuris kartu su šios girininkijos girininku Kęstučiu Karlonu šias šakeles atvežė į “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centrą”. Dėkojame Jiems už nuostabią dovaną!

 

Už akcijos koordinavimą dėkojame “Matyk svajonę” narėms Mildai Lukaševičienei bei Linai Sindaraitei bei “Vilniaus miškų urėdijos” darbuotojai Ievai Meškinytei.

 

Jūs Visi taip pat galite gauti nemokamą eglės šakelę – Jums tereikia šį ketvirtadienį, gruodžio 19 d., nueiti prie Vilniaus Rotušės aikštės, kur
bus dalinamos šakelės. Pradžia – 13 val.

 

Akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“, kurios metu ir dalinamos eglių šakelės visoje Lietuvoje, organizuoja “Generalinė miškų urėdija”,
“Aplinkos ministerija” ir visos 42 miškų urėdijos, tarp kurių yra projekto “Matyk svajonę” bičiulė “Vilniaus miškų urėdija” . Akcija sėkmingai vyksta jau 5-us metus.

 

Valstybinių miškų miškininkai kviečia visus prisidėti prie gamtos išsaugojimo ir namuose puošti ne nukirstą eglutę, bet eglės šaką.

 

Šia akcija skatinama saugoti gamtą.

 

Apie akciją plačiau: http://gmu.lt/naujienos/nid.3825;/

 

Šilčiausi linkėjimai,

 

“Matyk svajonę” komanda