SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” išvyka į “Kūdikių – vaikų gimnastikos mokyklą”

Sveiki, Mielieji!

Su Naujaisias metais! :)

 

“Matyk svajonę” komanda Jums linki laimingų, turiningų, kūrybingų, pažinimo, sveikatos ir šviesių metų!!!

 

Prabėgus svenčių maratonui apžvelgėme nuveiktus gruodžio mėnesio darbus, kuriais norime pasidžiaugti kartu su Jumis.

 

Kaip jau spėjome pasidalinti, per šventinį mėnesį “JCI Sostinė” projekto “Matyk svajonę” komanda surengė didelio pasisekimo sulaukusią žaislų rinkimo akciją “Padovanok žaislą”. Taip pat vykdėme kalėdinių eglių šakelių dovanojimo akciją.
 
Prieš šventes suspėjome dar ir pasportuoti.
 
Labai džiaugiamės gruodžio 11-ą dieną įvykusia išvyka į  “Kūdikių – vaikų gimnastikos mokyklą” (http://www.kristinoss.lt/pamokos/kudikiu-vaiku-gimnastikos-mokykla).
Nuoširdžiai dėkojame “Kūdikių – vaikų gimnastikos mokyklos” vadovei Monikai Kvietkutei – Greimienei už padovanotą gimnastikos pamoką vaikučiams iš “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro“ (http://www.deafcenter.lt/) vaikų darželio.
 
Gimnastikos pamokėlės metu vaikai sportavo iš širdies. Iš jų akių, šypsenų veide buvo matyti, kad Jiems labai patiko pamoka. Kartu pasportuoti labai patiko ir vaikų darželio auklėtojoms, kurios net paprašė reklaminių mokyklos skrajučių – norėjo pasidalinti su vaikų Tėveliais.
 
Vaikai dėmesingai, su užsidegimu klausė gimnastikos trenerės Monikos Kvietkutės – Greimienės patarimų. Noriai vykdė užduotis.
 
Vaikai atliko pratimus su kamuoliais, lankais. Darė pusiausvyros pratimus (ėjo per siaurą siuoliuką). Lipo į viršų spec. sienele. Masažavo kojytes eidami ant įvairiausių paviršių (medinio, plastmasinio, guminio, akmeninio, su kailiuku ir kt.). Vaikai atliko pratimus rankų, kojų stiprinimui. Per atsipūtimo pertraukėlę žaidė su specialiu smėliu. Tai ir dar daugiau galite pamatyti nuotraukose, darytos pamokos metu. Žiūrėkite apačioje.
 
Gerai pasportavę, vaikai iš trenerės gavo dovanų – po lipduką, kuriais labai džiaugėsi.
 
Į “Kūdikių – vaikų gimnastikos mokyklą” vaikučius su auklėtojomis palydėjo bei išvyką organizavo “Matyk svajonę” projekto vadovė Milda Lukaševičienė su sūnumi Donatu, kuris nuolat sportuoja šioje mokykloje. 
 
“Kūdikių – vaikų gimnastikos mokykloje”, kuri įsikūrusi Vilniuje, Justiniškių g.12, yra specialiai įrengta gimnastikos salė mažyliams. Į šią mokyklą priimami vaikai nuo 0,5 metų iki 4,5 metų. Plačiau apie mokyklą pasiskaityti galite čia: http://www.kristinoss.lt/pamokos/kudikiu-vaiku-gimnastikos-mokykla
“Kūdikių – vaikų gimnastikos mokyka” glaudžiai bendradarbiauja ir kartu veikia su “Kristinos šokių namais” (http://www.kristinoss.lt/).
 
 
Gimnastikos pamokas vaikučiams veda diplomuota sportinės gimnastikos trenerė Monika Kvietkutė – Greimienė, kuri turi ilgametę darbo patirtį su mažais vaikais.
Yra išklausiusi vaikų psichologijos, pedagogikos, sociologijos ir edukologijos paskaitas. Be to,trenerė ir pati turi savo mažų vaikučių, tad puikiai jaučia vaikus.
 
 
Trenerė Monika liko labai sužavėta darbu su vaikučiais iš “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro“. 
Po šio užsiėmimo trenerė  nusprendė rengti gimnastikos pamokeles, skirtas kurtiesiems vaikams. Ji šią mintį turėjo jau iš anksčiau, o mūsų apsilankymas šią mintį tik sustiprino.
 

Kurtieji vaikai priimami  į antrokų grupes (1,6- 2,6 m.), trečiokų grupes (2,6- 3,6 m.) ir ketvirtokų grupes (3,6- 4,6 m.). Trenerė Monika laukia visų, norinčių judėti, stiprėti, draugauti!

 

El. paštas platesnei informacijai –  info@kristinoss.lt, kontaktinis tel. 861437330.

 

Trenerei yra tekę dirbti su aklaisiais vaikučiais. 
 
 
Sportuoti naudinga, nes sportuojantys vaikai žvalesni, sveikesni, stipresni, geriau valgo bei miega. Kūdikių- vaikų gimnastika gerina odos mitybą, raumenų jėgą ir elastingumą, virškinimą. 
 

Fizinis aktyvumas nuo mažų dienų svarbus ir platesne prasme- šis įprotis tampa pagrindu vėlesniam gyvenimui, be to, po truputį pratina vaiką prie kitų vaikų, ugdo jo bendravimo įgūdžius, moko bendrauti su bendraamžiais.

 

 

Linkime sportuoti ir Jums! :)

 

Laimingų Naujų metų Jums linki “Matyk svajonę” komanda!

 

 

gimnastikos logo internetui rodyklė centras_logo_zalsva