SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” kartu „JCI Lietuva“ prezidente Loreta Pivoriūnaite kviečia į seminarą „Kung Fu Panda lyderystė mano kelyje“

Sveiki, Mielieji!

 

Šį trečiadienį, kovo 5 d., 18:00 val. “Matyk svajonę” kartu su „JCI Lietuva“ prezidente Loreta Pivoriūnaite rengia seminarą „Kung Fu Panda lyderystė mano kelyje“.

 

Seminaras truks apie 1 val. ir vyks VšĮ “Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centro” patalpose (centro salėje) adresu Šv. Kazimiero g. 3 (http://www.lkd.lt/id-reabilitacijos_centrai.html).

 

Seminaras bus verčiama į gestų kalbą.

 

Loreta Pivoriūnaitė – „JCI Lietuva“ 2014 metų prezidentė – organizacijoje veikia nuo 2008 metų. 

 

Loreta turi sukaupusi didelę mokymų vedimo patirtį, taip pat konsultuoja asmeninio tobulėjimo, kultūrinio intelekto, komandos formavimo, organizacijos valdymo srityse. Patirties įgijo Švedijoje, Belgijoje, Indijoje. Šiuo metu veda mokymus vienoje iš tarptautinių kompanijų Lietuvoje.

 

Panda Loretai yra taikos ir susitelkimo simbolis, todėl ir įkvepia. Ji tikisi, kad kiekvienas seminaro dalyvis išsineš bent vieną mintį, kaip tapti geresniu ir taikesniu. Seminaras skirtas įkvėpti dalyvius kurti teigiamus pokyčius aplink save ir savyje.

 

Dėkojame Loretai, kuri sutiko padovanoti šį seminarą!!!

 

Į šį seminarą kviečiame atvykti Visi norintys – ir Jus, mieli „JCI Sostinė“ nariai ir draugai!

 

Šį seminaras – tai antras bendras “Matyk svajonę” darbas su VšĮ “Vilniaus kurčiųjų reabilitacijos centru”.

 

Šis centras į “Matyk svajonę” kreipėsi dar praeitais metais išreikšdamas norą bendradabiauti.

 

Kadangi “JCI Sostinė” rengia dažnai daug vertingų mokymų, nusprendėmė centrui padėti surengdami motyvaciją keliančias paskaitas, nes, pasak centro darbuotojų, kurtieji retai kada turi tokio tipo paskaitų. Ir tam jaučia didelį poreikį.

 

Linkėjimai,

 

“Matyk svajonę” komanda

 

Dalyviai:

 

Vkurc reabil centras rodyklė

 

 

Seminarą ves „JCI Lietuva“ 2014 metų prezidentė Loreta Pivoriūnaitė