SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” padovanojo mokomuosius plakatus ir knygas

“JCI Sostinė” socialinis projektas “Matyk svajonę” pateisina savo vardą ir toliau pildo svajones.

 

Projektui įsivažiavus atsirado naujų uždavinių. Šalia pažintinių ekskursijų organizavimo kurtiesiems vaikams, atsirado poreikis padovanoti įrankių mokymuisi.

 

“Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželiui bei mokyklai (www.deafcenter.lt) spalio mėnesį buvo padovanota mokomieji plakatai apie gyvūnus, medžius bei paukščius. 
Plakatus (18 vnt) padovanojo projekto remėjas – “Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos” (http://www.gmu.lt/).

 
Taip pat padovanotos labai vertingos mokomosios knygelės “Ar pažįsti paukščius?” (22 vnt.), iš kurių 3 vnt. padovanojo “Generalinė miškų urėdija prie Aplinkos ministerijos”, o likusius 19 vnt. nupirkta surinkus lėšas iš pavienių projekto “Matyk svajonę” rėmėjų. 
Knygučių įsigyjimui nuolaidą padarė jas išleidusi leidykla “Presvika”. Knygutės padovanotos kiekvienam kurčiųjų darželio vaikui asmeniškai, kad galėtų mokytis ne tik darželyje, bet ir namuose.
 
Kurčiųjų vaikų lavinimuisi knygos ypatingai svarbios. Kurtieji vaikučiai jau būdami  3 metukų mokomi pažinti raideles.
 

Kviečiame prisijungti prie projekto visus norinčius. Dėl prisijungimo kreipkitės į projekto koordinatorę Mildą Lukaševičienę (mob. 861 099 465, milda.lukaseviciene@jci.lt).

 

Linkėjimai,
“Matyk svajonę” komanda
 

Padovanota:

 
 
 
 
 

Akcijos dalyviai: