SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” padovanojo žaidimų namelį, dalyvaujant JCI pasaulio prezidentei Chiara Milani

Sveiki, Mielieji! :)

 

Džiugiai pranešame, kad praeitą trečiadienį, lapkričio 27 d., “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” (http://www.deafcenter.lt/) vaikų darželio vaikams buvo padovanotas labai  Jų norėtas, svajotas medinis lėlių namelis “KidKraft Savannah Dollhouse”.

Šis namelis buvo įteiktas JCI pasaulio prezidentės Chiara Milani (http://www.youtube.com/watch?v=201kQImFHxY) ) vizito Lietuvoje metu. 

 

Buvo nuspręsta į prezidentės dienotvarkę įtraukti apsilankymą “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų darželyje. Tuo norėta reprezentuoti  “JCI Sostinė” šiuo metu vykdomą vieną iš socialinių veiklų.
 
Žaidimams skirtas namelis nupirktas už “JCI Sostinė” organizacijos (www.jcisostine.lt) rengtos “Verslumo akademijos 2013″  lėšas, gautas iš mokymų. Labai dėkojame visai “Verslumo akademijos 2013″ komandai, kurią sudarė Andrius Godeliauskas, Lina Šeškienė, Jomantė Jankeliūnaitė, Jūratė Sirtautaitė, Lina Bujauskaitė bei Mindaugas Tamulionis, už tai, kad sutiko prisidėti prie projekto “Matyk svajonę” rengiamos gerumo akcijos “Padovanok žaislą”. 
 
 
Įteikiant žaidimų namelį dalyvavo ypatingas svečias – JCI pasaulio prezidentė Chiara Milani, taip pat “JCI Sostinė” organizacijai labai svarbios – Loreta Pivoriūnaitė (2014 metų “JCI Lietuva” prezidentė) bei Ieva Šiaudinytė (2014 metų “JCI Lietuva” valdybos narė). 
 
 
“JCI Sostinė” projektą “Matyk svajonę” vizito darželyje metu atstovavo šio projekto vadovė Milda Lukaševičienė su sūnumi Donatu.
 

JCI pasaulio prezidentė Chiara Milani labai džiaugėsi vykdomu projektu “Matyk svajonę” ir skatino toliau jį plėtoti. Prezidentė patarė bendradarbiauti su žiniasklaida, kad apie gerus darbus sužinotų daugiau žmonių, kurie taip pat galėtų prisidėti ir nuveikti kažką gero kartu. Žiniasklaida supažindintų visuomenę iš arčiau su “JCI” veikla.

 
 
Tad galinčius padėti bendradarbiaujant su žiniasklaida (dirbančius žiniasklaidoje ar turinčių pažįstamų šioje srityje) prašome ir kviečiame prisijungti. Kreipkites į “Matyk svajonę” projekto vadovę Milda Lukaševičienę (milda.lukaseviciene@jci.lt, 861 099 465).
 
 
Darželyje “JCI” atstovai buvo priimti labai svetingai – su vaišėmis. Padovanojus namelį, dalis laiko buvo skirta pabendravimui su vaikais, dalis laiko – pokalbiui su “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” atstovais – Daiva Burkauskiene (Švietimo pagalbos, vertinimo ir konsultavimo skyriaus vedėja), Jadvyga Mockiene (darželio auklėtoja), Vida Tutiniene (darželio surdologopedė) bei kitais darželio darbuotojais. Buvo aptarti nuveikti ir būsimi bendradarbiavimo aspektai.
Darželio atstovės aprodė darželio patalpas, papasakojo apie darželį. Atsidėkojant už “Matyk svajonę” darbus darželio atstovai įteikė padėkas.
 
 
Po vizito iš darželio atstovų gauta daug šiltų padėkos žodžių už padovanotą namelį.
Pasak auklėtojų, nameliu vaikai labai džiaugiasi. Jis labai smagus žaidimams, o taip pat labai padės įtvirtinti vaikams buities sąvokas.
 

Tiek vaikučiai, tiek jų auklėtojos širdingai dėkoja už šią vertingą dovaną!

 

 

Linkėjimai,

 

“Matyk svajonę” komanda

 

 

Dalyviai: