SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
“Matyk svajonę” suorganizuota paskaita apie paukščius sulaukė didelio susidomėjimo

“JCI Sostinė” projekto “Matyk svajonę” komanda 2013 metų lapkričio 13 d. suorganizavo paskaitą apie paukščius “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” vaikų  darželio ir mokyklos (pradinių klasių) vaikams.

 

Paskaitą vedė projekto partnerės – “Generalinės miškų urėdijos prie Aplinkos ministerijos” – vyriausioji specialistė Lina Sindaraitė (Lina taip pat priklauso “Matyk svajonę” savanorių komandai). Dėkojame Linai už nuostabiai pravestą paskaitą! 
Paskaitą vaikučiams į gestų kalbą vertė gestų kalbos vertėja.

 

Paskaitoje taip pat dalyvavo “Vilniaus miškų urėdijos” atstovė Ieva Meškinytė (Ieva darželio vaikams jau buvo pažįstama, nes ji prieš keletą savaičių Jiems pravedė ekskursiją “Vilniaus miškų urėdijos informaciniame centre” (“Miškų muziejuje”)).
“JCI Sostinė” projektą “Matyk svajonę” šiame renginyje atstovavo Milda Lukaševičienė su sūnumi Donatu.
Paskaita “Mokomės pažinti mūsų mažuosius draugus” vyko “Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centro” aktų salėje (Filaretų g. 36).
Buvo didžiulis susidomėjimas paskaita. Vaikai džiaugėsi atpažinę matytus paukščius. Taip pat susipažino su dar nematytais paukščiais. Paskaitos pranešėja Lina Sindaraitė iškart surado kontaktą su vaikais. Jie noriai su Ja bendravo, atsakinėjo į užduotus klausimus. Linos prezentacijoje buvau gausu gražių paukščių nuotraukų. Vaikams itin patiko Linos dėvima miškininkės uniforma. Didelio susidomėjimo sulaukė Ievos (iš “Vilniaus miškų urėdijos”) atneštos paukščių iškamšos. 
Prieš paskaitą “Matyk svajonę” atstovė Milda Lukaševičienė pristatė “JCI” organizaciją. Taip pat pabendravo su centro direktore. Apsikeitė kontaktais su pradinių klasių bei vyresnių klasių moksleivių kuratorėmis. Iki šiol buvo dirbta su centro vaikų darželiu, tad norą bendradarbiauti išreiškė šio centro mokykla.
Norą bendradarbiauti taip pat išreiškė centro patalpose įsikūrusio girdinčių vaikų darželio grupės auklėtoja. Į šią grupę yra integruoti keli vaikai su klausos aparatais.
 

Tad kviečiame visus norinčius prisijungti prie “Matyk svajonę” komandos.
Norintys prisijungti kreipkitės į projekto koordinatorę Mildą Lukaševičienę (mob. 861 099 465, milda.lukaseviciene@jci.lt).

 

Po paskaitos buvome pakviesti į svečius – į kurčiųjų centro vaikų darželį (su kuriuo aktyviai bendradarbiaujame, rengiame ekskursijas). Darželio darbuotojos mus priėmė kaip didžiausius svečius, apsupo dėmesiu, buvo paruošusios mums vaišių stalą su tortu, specialiai skirtu mums. Dar buvo ir antras tortas, nes tą dieną darželyje berniukas, vardu Karolis, šventė 3-ąjį gimtadienį! Dar kartą Jį sveikiname ir linkime didžiulės sekmės! :) Pasivaišinome, smagiai pabendravome, mums aprodė darželį, taip pat aptarėme tolimesnį bendradarbiavimą.
Po paskaitos ir viešnagės kurčiųjų darželyje dar ilgai jautėmės pakylėti. Taip gera buvo padaryti kažką gero! :)
 
 
Linkėjimai,
 
“Matyk svajonę” komanda
 
 

Akimirkos iš paskaitos bei viešnagės kurčiųjų centro vaikų darželyje (už padarytas nuotraukas dėkojame Ievai Meškinytei).

 

Dalyviai: