SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Neeilinis visuotinis narių susirinkimas: 2015 m. veiklos kryptys ir planai
Vasario 25 d. JCI Sostinės nariai, kandidatai ir svečiai rinkosi į Neeilinį visuotinį JCI Sostinės narių susirinkimą, kurio metu buvo aptartos 2014 metų veiklos ir finansinė ataskaita bei pristatyti 2015 m. JCI Sostinė veiklos planas ir planuojamas biudžetas.
Susirinkimo metu prie 2015 m. JCI Sostinės valdybos komandos prisijungė 2 nauji lyderiai: Gintarė Donėlaitė išrinkta Finansų Vice-prezidente, o Jurijus Clavas – Mokymų Vice-prezidentu. Linkime Jums neblėstančio entuziazmo ir sėkmingų rezultatų!
JCI Sostinė valdybos nariai pristatė savo 2015 m. kryptis ir pagrindines veiklas:
2015 m. JCI Sostinė Prezidentė Toma Grinytė ir jos komanda pristatė 2015 metų veiklos planus bei biudžetą. Prezidentė išskyrė dvi pagrindines 2015 m. veiklos ir projektų kryptis: lyderystės įgūdžių vystymas ir verslumas (plačiaja prasme, įtraukiant ir finansinį raštingumą). Taip pat pristatė, kad šiais metais ypatingą dėmesį skirs sklandžiam organizacijos veiklų koordinavimui, stiprių partnerysčių užmezgimui ir narių pritraukimui.

 

Vykdančioji Vice-prezidentė (narystei) Simona Bočkutė daugiausiai dėmesio skirs naujų narių pritraukimui ir išlaikymui bei tęs 2014 m. pradėtą ir įsibėgėjantį Mentorystės projektą, ketina surengti 3 Atvirų durų dienas bei tobulinti oranizacijos narių duombazę.

 

Naujai išrinktas Mokymų Vice-prezidentas Jurijus Clavas pristatė pagrindines 2015 m. mokymų sritis: finansinis išprusimas / verslumas, asmeninis efektyvumas ir lyderystė bei jau suplanuotų mokymų temas ir datas.

 

Komunikacijos ir marketingo Vice-prezidentė Karina Vilkauskaitė sieks sustyguoti JCI Sostinė išorinę ir vidinę komunikaciją, rūpinsis tinkamu organizacijos įvaizdžio formavimu.

 

Projektų ir renginių Vice-prezidentas Andrius Puksas rūpinsis tradicinių organizacijos renginių išsaugojimu bei naujų koordinavimu, o taip pat ieškos pagal JCI Sostinė 2015 m. strategines kryptis tinkamų projektų įgyvendinimo konkursų ir teiks paraiškas jiems.

 

Susirinkimo metu išrinkta Finansų Vice-prezidentė Gintarė Donėlaitė bus atsakinga už JCI Sostinės finansų judėjimo kontrolę, galimybių pritraukti papildomas lėšas analizę ir koordinuos kontaktų vakarų rengimą.

 

2014 m. Prezidentas Aurimas Viršulis naujajai valdybai perduos sukauptą patirtį ir teiks praktinių patarimų, kaip vydomus projektus įgyvendinti kuo efektyviau ir, kad skyriaus veikla būtų kuo sklandesnė.

 

Surinkimo pabaigoje pristatyti artimiausi skyriaus ir tarptautiniai renginiai (daugiau informacijos apie renginius www.facebook.com/jcisostine)

 

 

 

JCI Sostinė Neeilinis Visuotinis narių susirinkimas     jci sostine 2015 lyderiu komanda
jci sostine 2014 m. valdyba     JCI sostine 2015 m neeilinis visuotinis