SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Pozityvus mąstymas su Povilu Petrausku – trečiasis projekto seminaras

Trečiasis jaunųjų valstybės tarnautojų kompetencijų tobulinimo projekto seminaras bus skirtas lyderystės ugdymui ir pozityviam mąstymui. Profesionalus koučeris Povilas Petrauskas nuteiks ne tik mąstyti pozityviai, bet ir paskatins būti tikraisiais šių dienų lyderiais, kurie pirmiausia suvokia save, priima iššūkius ir nebijo pokyčių.

Povilas Petrauskas – Baltijos koučingo centro vadovas, ICF Lietuva prezidentas ir ICF akredituotas koučingo specialistas bei sertifikuotas Points of You koučingo žaidimo treneris.
Povilas yra asmenybė įkvepianti veikti ir išnaudoti visas pasitaikiusias galimybes, bet svarbiausia leisti sau, jas pastebėti.

Kaip sako Povilas, ,,Visus reikiamus resursus jau turime. Patikėk.”.

JCI Sostinė kviečia dalyvauti spalio 10 d. 18.30 val. ISM Ekonomikos ir vadybos universiteto, Arklių g. 18, Vilnius, 408 aud.

Svarbu! Registracija į seminarą atvira visiems, amžiaus ribos netaikomos.

Neatidėliok ir užsiregistruok, nes vietų kiekis auditorijoje yra labai ribotas: https://goo.gl/forms/Sx0xksU2gS03Qpgg2

 

 

Apie projektą

JCI Sostinė Bendradarbiaudama su verslo įmonėse (UAB ,,Kesko“, ,,Danske Bank“, ,,Swedbank“, UAB ,,COWI Lietuva“, UAB ,,PIAR“) ir valstybės tarnybos departamentu vykdo projektą jauniems valstybėms tarnautojams (22-35 metai), kurie yra iniciatyvūs ir siekia ugdyti savo kompetencijas žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, pasinaudodami geriausia verslo sektoriaus praktika.

Nuo rugsėjo 26 d. iki spalio 24 d. atrinkti valstybės tarnautojai semsis patirties skirtingose verslo įmonėse ir įgytas žinias pritaikys darbui valstybiniame sektoriuje. Projekte dalyvaujantys valstybės tarnautojai kiekvieną savaitę dalinsis savo praktikos įspūdžiais, kurie bus viešinami JCI Sostinė svetainėje ir Facebook paskyroje. Projekto pabaigoje kiekvienas projekte dalyvavęs valstybės tarnautojas savo įstaigoje surengs baigiamąjį projekto renginį, kuriame pasidalins įgytomis žiniomis ir patirtimi su kitais valstybės tarnautojais, dirbančiais toje įstaigoje.

 

Projekto iniciatorius:

rodyklė

 

Projekto partneriai:

 

cowi     danske   swedbankkonekesko

prservice-logo   logo_ism