SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Rudens konferencijoje išrinkta naujoji JCI SOSTINĖS valdyba

Spalio 22 d. JCI SOSTINĖ skyriui buvo reikšminga diena – vyko visuotinis narių susirinkimas, kitaip dar vadinamas Rudens konferencija. Jo metu buvo ne tik pristatyti tarpiniai veiklos rezultatai, aptarti aktualūs klausimai, bet ir išrinkta naujoji 2017 metų valdyba. Nuoširdžiai sveikiname kitų metų skyriaus lyderes: prezidentę Margaritą Remeikaitę, viceprezidentę renginiams ir projektams – Birutę Vaičikauskaitę, viceprezidentę komunikacijai – Rūtą Baltkojytę, viceprezidentę finansams ir žmogiškiesiems ištekliams – Sangetą Bulkevičiūtę. Rudens konferencijos metu į JCI SOSTINĖ narius buvo inauguruotas kandidatas Laimonas Stančikas, kurį taip pat nuoširdžiai sveikiname.

DSC_0138   DSC_0124   DSC_0114    DSC_0134  DSC_0144   DSC_0363

 

Rudens konferencijoje savo patirtimi dalijosi JCI SOSTINĖ senatorius Kristian Kaas Mortensen. Jis papasakojo apie įvykdytus įkvepiančius projektus ir  dar kartą visiems paliudijo, kad JCI organizacija puiki vieta ne tik įgyti naujų kompetencijų, bet ir įgyvendinti net pačius neįtikėčiausius projektus! Vienas iš Kristian įgyvendintų projektų buvo JCI SOSTINĖ inicijuotas projektas „Pasilik Lietuvoje“. Jis sulaukė daug žiniasklaidos dėmesio bei buvo apdovanotas prezidento Valdo Adamkaus padėka.

DSC_0107 DSC_0157 DSC_0205

Dėkojame visiems dalyvavusiems visuotiniame narių susirinkime! Daugiau renginio akimirkų galite rasti JCI SOSTINĖ Facebook puslapyje.

DSC_0210 DSC_0245 DSC_0372

 

Už įamžintas akimirkas dėkojame Linai Zizliauskaitei!