SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Rugsėjo 1-3 dienomis vyko JCI Lietuva Nacionalinis kongresas

Rugsėjo 1-3 dienomis Šiauliuose vyko JCI Lietuva Nacionalinis kongresas – bene laukiamiausias metų renginys, suburiantis visų JCI Lietuva vietinių skyrių narius, senatorius, kandidatus bei draugus.

Kongreso atidarymą įprasmino Kontaktų rytmetis, kurio metu pristatėme savo veiklas ir užmezgėme naujus kontaktus. Pasisveikinę vieni su kitais ir susipažinę su atvykusiais svečiais klausėme įkvepiančios Guodos Bardauskaitės pasakojimo apie Šv. Jokūbo kelią, patirtus išgyvenimus ir išmoktas vertingas pamokas.

Dalyvavome senatoriaus Gintaro Ignatavičiaus paskaitoje apie sėkmės paieškas ir kūrėme savo individualios sėkmės receptą.

 

Generalinės asamblėjos metu pristatėme tarpinę veiklos ataskaitą ir kartu su JCI Lietuva bendruomene džiaugėmės praėjusiais renginiais bei įgyvendintais projektais. Džiugu, jog JCI SOSTINĖ bendruomenė buvo itin aktyvi: dalyvavome pirmadieniniuose susitikimuose, Žano Gongapševo sertifikuotuose mokymuose JCI Achieve ir JCI Impact, susitikome su senatorėmis Inga Navickiene ir Lina Morkūnaite, įgyvendinome viešųjų kalbų konkursą “Stand up for a change”, surengėme Valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymo bei tobulinimo seminaro įvadinį renginį.

 

Iškilmingo GALA vakaro metu Valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymo bei tobulinimo projektas buvo nominuotas Metų projektu! Nepaprastai dėkojame projekto iniciatoriams bei vykdytojams už drąsą ir ryžtą, įdėtą darbą ir tikėjimą, kad iš tiesų kuriame teigiamą pokytį!