SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Seminaras: Asmeninių savybių valdymas

Brangūs JCI Sostinė nariai, kandidatai bei svečiai,

 

“Asmeninių savybių valdymo” mokymai suteikia galimybę dalyviams identifikuoti savo esmines asmenines savybes ir jų valdymo galimybes.

 

Esminės (kertinės) savybės – tai tam tikri kiekvieno žmogaus bruožai, ypatumai, kuriais jis pasižymi. Tai yra charakteristikos, kuriomis apibūdinamas žmogus. Esminių savybių žinojimas gali palengvinti įvairius gyvenimo pasirinkimus – jos visada yra “su žmogumi”, negalima jų tiesiog “išjungti” ar “įjungti”. Jos veikia visą laiką. Todėl geriausia, ką galime padaryti – netrukdyti joms veikti.

 

Esminės savybės yra tai, kuo galime visada pasikliauti. Jų žinojimas leidžia organizuoti savo veiklą  taip, kad būtume sėkmingi, laimingi, patenkinti savo veikla ir rezultatais.

 

Mokymų metu dalyviai praktinių užduočių pagalba identifikuoja savo esmines savybes. Specialus kertinių savybių valdymo metodas leidžia kiekvienam suprasti, kas gali nutikti mūsų savybėms ir kaip jas valdyti, kad jos veiktų mums padėdamos, o ne kenkdamos.

 

Mokymus veda Mindaugas Grajauskas – mokymų ir konsultavimo įmonės “Viešojo valdymo mokymai” vadovas ir konsultantas. Mindaugas yra sertifikuotas JCI Trainer’is, specializuojasi jaunimo nevyriausybinių ir “StartUp” organizacijų valdymo ir asmeninio efektyvumo srityse. Mokymus veda nuo 2009 m.

 

 

Laikas: kovo 13 d. 18:30 – 20:30 val.

Vieta: ISM Vadybos ir ekonomikos univesitetas (Arklių g. 18) 314 a.

Seminaras nemokamas

Renginys vyks lietuvių k.

 

Į seminarą prašome registruotis užpildant anketą.

Seminaro dalyvių skaičius – iki 15 asmenų, pirmenybė teikiama JCI sostinė nariams bei kandidatams.

 

Vietų skaičius ribotas, tad atsiprašome, jei ne visi norintieji pateks į renginį.

 

Dėl papildomos informacijos kreipkitės:

Lina Tauraitė

+370 605 67301

lina.tauraite@jci.lt

 

 

 

Mūsų rėmėjai:

 

ISM20logo20pozityvas_cmyk_LT