SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Seminaras “Emocinis intelektas – kaip tapti lyderiu, kuriuo kitiems norėtųsi sekti?” jau šį trečiadienį!

Šiandien, kritiškai įvertinkite, kaip Jūs valdote savo emocijas. Ar Jūs sumaniai reiškiate savo jausmus, ypač, kai jaučiate spaudimą? Ar Jūs leidžiate savo emocijoms nuolatos kliudyti Jūsų gebėjimui pasiekti sėkmę?

Jeigu norite lavinti ir kitus tiek verslui, tiek ir gyvenimui naudingus įgūdžius, kviečiame į JCI Lyderystės akademijos 2015 seminarą “Emocinis intelektas – kaip tapti lyderiu, kuriuo kitiems norėtųsi sekti?” kartu su sertifikuotu koučingo specialistu Jurijumi Clavu.

 

Lyderystė ir emocininis intelektas yra neatsiejama bet kokios komandos ir jos lyderio sėkmės dalis. Norint sėkmingai vesti komandas, reikia suvokti esminius lyderystės principus. Mokymai padės išmokti sukurti savo komandos garbės kodeksą, kelti savo komandos genties lyderystės lygį ir augti kaip lyderiui.

 

Jurijus Clavas yra verslininkas, investuotojas, mokymų lektorius, koučingo specialistas, kuris daug laiko skiria nuolatiniam tobulėjimui ir aktyviems veiksmams. Jo misija yra padėti žmonės jų saviugdos kelyje.

Daugiau Jurijaus mokymų ir projektų: http://starfish.academy/lt/ ir http://www.clavas.eu/

 

 

Registruokitės jau dabar – http://goo.gl/forms/Kzt6kccRXo

 

Seminaro trukmė – 2 val.

Seminaro pradžia - 18:30 val.

Seminaro vieta - 310 aud., III rūmai, ISM, Arklių g. 18

 

1 seminaro kaina – 15 eur

JCI Lietuva (Sostinė) nariams, senatoriams ir kandidatams – 10 eur.

 

Specialus pasiūlymas:

– Mokant už 2 pasirinktus seminarus (30 Eur) – trečias nemokamai (vertė – 45 Eur)

– Mokant už 4 pasirinktus seminarus (60 Eur) – penktas seminaras nemokamai ir dovanosime jums verslo knygą iš leidyklos „Eugrimas“ (vertė – 90 Eur).

Specialus pasiūlymas JCI Lietuva nariams, senatoriams ir kandidatams:

– Mokant už 2 pasirinktus seminarus (E0 eur) – trečias nemokamai (vertė – 30 Eur)

– Mokant už 4 pasirinktus seminarus (40 Eur) – penktas seminaras nemokamai ir dovanosime jums verslo knygą iš leidyklos „Eugrimas“ (vertė – 65 eur).

Specialus pasiūlymas tik šiandien!Registruojantis kartu su draugu/kolega – taikoma 20 proc. nuolaida abiems dalyviams! Tereikia registracijos formoje įrašyti kartu su jumis į seminarą/seminarus einančio draugo / kolegos vardą ir pavardę.  

 

 

Kiti ciklo “JCI Sostinė Lyderystės akademija” seminarai, iš kurių galite rinktis:

Lapkričio 18 d. – “Ar pirktum iš manęs Dramblį?” Seminaras, apie tai, kaip pristatyti save ir savo idėjas, kad jos būtų išgirstos, atkreiptų dėmesį ir įsimintų ilgam. Žanas Gongapševas;

Lapkričio 25 d. – “Kaip išgyventi gyvenimo audroje?”. Seminare bus mokomasi, kaip nugalėti abejonių duobes ir pritaikyti elgseną, kuri išlaisvina, įgalina bei leidžia būti savimi. Loreta Pivoriūnaitė.

Gruodžio 2 d. – “Kas slepiasi už žodžio Networking? – žinių, kaip užmegzti abipusiai naudingus verslo ar karjeros kontaktus, suteiks elgsenos treneris, BNI praktikas, Žanas Gongapševas;

Gruodžio 9 d. – “Finansinis žiurkių ratas – kaip ištrūkti iš jo” – finansinio raštingumo žinios, kurių mūsų nemoko mokyklose, tačiau jos būtinos finansiškai stabiliam gyvenimui. Jurijus Clavas;

 

Iki susitikimo seminare!