SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
„Spalvotas gyvenimas“ šiemet nuspalvins net 6 Lietuvos miestų viešąsias erdves

 

Praėjusį šeštadienį Vilniuje prasidėjo jau tradiciniu tapęs ir devintus metus iš eilės nevyriausybinės jaunimo organizacijos „JCI Lietuva“ rengiamas socialinis projektas „Spalvotas gyvenimas“, kuris suburia aktyvų jaunimą ir vietos bendruomenę vieningam tikslui – pagyvinti viešąsias erdves dažant jas žaismingomis spalvomis ir piešiniais. Šiemet savanoriškas viešųjų erdvių gražinimas vyksta net šešiuose Lietuvos miestuose.

 

„JCI Sostinė“, bendradarbiaudama su „Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centru“ Vilniuje, nusprendė nudžiuginti mažiausius centro narius ir šeštadienį atnaujino centro vaikų darželį. Visuomeniniame renginyje dalyvavo tiek „JCI Sostinė“ suburti savanoriai, tiek centro bendruomenė – vaikučiai, jų tėveliai, seneliai, darbuotojai, taip pat suaugę centro lankytojai.

 

Pasak projekto koordinatorės Renatos Vaičackaitės, komanda labai atsakingai ruošėsi projekto įgyvendinimui – savanoriai konsultavosi su specialistais, ruošė koridoriaus sienas, kurias vėliau mėgstamiausiais vaikų pasakų herojais papuošė dailininkės. Visa tai buvo nudažyta spalvingiausiais rėmėjų dovanotais Vivacolor dažais, kuriais buvo labai paprasta ir smagu dažyti.

 

„Linksmiausia dalis visų laukė ankstyvą šeštadienio popietę – visi rinkomės, ginklavomės dažais ir teptukais ir pasinėrėm į spalvų terapiją – spalvinom dailininkių nupieštus piešinius. Spalvos, dažai, kuriais paprasta ir smagu dažyti, draugiškas bendravimas, juokas ir tas geras jausmas, kad darai kažką gero užpildė visų dalyvių širdis. Namo išėjome praturtėję – išsinešėm dalelę gėrio ir grožio, kurį patys padėjome kurti“, – pasakojo projekto koordinatorė.

 

Anot projekto dalyvės, „JCI Sostinė“ narės Simonos Bočkutės, smagu, kad jau šio pirmadienio mažieji gali džiaugtis spalvingu koridoriumi.

 

„Anksčiau buvusios pilkos ir niūrios koridoriaus sienos, dabar iš tiesų atgijo ir lyg tikroje pasakoje pakvies mažuosius draugauti su savo mėgstamais herojais. Nuo šiol mažieji centro lankytojai galės kasdien džiaugtis ant sienų matydami savo mėgstamus pasakų herojus ir smagiai nusiteikti dienos veikloms, o džiaugsmo pilnos mažųjų akys – pats didžiausias įvertinimas savanoriams“, – sakė projekto dalyvė Simona.

 

Praėjusį šeštadienį socialinio projekto „Spalvotas gyvenimas“ renginiai taip pat vyko Kaune ir Šiauliuose, o artimiausi renginiai vyks Panevėžyje, Rokiškyje, Klaipėdoje ir dar kartą Vilniuje.

 

JCI Sostinė“ – vietinė organizacija, „JCI Lietuva“ narė, kuri priklauso tarptautiniam JCI (angl. Junior Chamber International) – Tarptautiniai Jaunimo rūmai – tinklui, vienijančiam daugiau nei 200 000 aktyvių, dinamiškų, 18 – 40 m. amžiaus narių. „JCI Sostinėmisija suteikti jauniems žmonėms tobulėjimo galimybes, būtinas teigiamiems pokyčiams kurti. Pagrindinės veiklos kryptys: asmeninis tobulėjimas, socialiniai projektai, verslumas ir tarptautiškumas. Daugiau informacijos www.jcisostine.lt

 

Vivacolor siūlo dažus ir paviršiaus apsaugos priemones, kurias rasite visose populiariausiose statybinių prekių parduotuvėse. Nuspalvink svajones lengvai! Daugiau informacijos www.vivacolor.lt

Vivacolor Spalvotas Gyvenimas