SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Prasidėjo JCI Sostinė inicijuotas projektas valstybės tarnautojų kompetencijų ugdymui

Rugsėjo 26 d. startavo JCI Sostinė inicijuotas projektas skirtas valstybiniame sektoriuje dirbančių specialistų kompetencijų ugdymui. Susitikimo metu dalyvių laukė ne tik JCI Sostinė prezidentės Simonos Bočkutės sveikinimas, bet ir pirmasis užsiėmimas – seminaras, kurį  vedė ir savo patirtimi žmogiškųjų išteklių valdymo srityje pasidalino SODROS Personalo valdymo skyriaus vedėja Rolanda Litvinienė.

 

Personalo vedėja pateikė gausybę iš verslo sektoriaus perimtų ir įgyvendintų idėjų, pradedant nuo naujokų adaptacijos, baigiant poilsio zonų įstaigoje kūrimu. Pati Rolanda drąsino susirinkusius seminaro dalyvius ir teigė, kad nereikia bijoti naujovių ir sėkmingų verslo pavyzdžių pritaikymo savo organizacijose, tik pabrėžė, kad nuoseklus kopijavimas niekuomet nepateisins lūkesčių, būtina atsižvelgti į įstaigos kultūrą, tradicijas, dirbančius specialistus.

 

Mėnesį truksiančio projekto metu jaunieji valstybės tarnautojai semsis žinių verslo įmonėse (UAB ,,Kesko“, ,,Danske Bank“, ,,Swedbank“, UAB ,,COWI Lietuva“, UAB ,,PIAR“) ir perims geriausią privataus sektoriaus patirtį viešųjų ryšių ir žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, taip pat kiekvieną pirmadienį dalyvaus rengiamuose teorinio ir praktinio pobūdžio seminaruose:

spalio 3 d. 18.30 val. seminarą apie lyderystę ves Loreta Pivoriūnaitė, profesionali lektorė ir koučerė.

spalio 10 d. 18.30 val. seminarą apie pozityvų mąstymą ves Povilas Petrauskas, profesionalus koučeris.

spalio 17 d. 18.30 val. seminarą* apie vidinę komunikaciją ves Toma Grinytė, Lietuvos Banko vyriausioji specialistė finansiniam švietimui. Toma yra 2014 m. JCI Sostinė prezidentė, komunikacijos specialistė.

spalio 24 d. 18.30 val. seminarą* apie savimotyvaciją ves Birutė Vaičikauskaitė, Danske banko specialistė. Birutė yra JCI Sostinė narė, dirba 2016 m. JCI Sostinė viceprezidento mokymams organizacinėje komandoje.

 

20160926_181314  20160926_181335 20160926_181338 20160926_194217

 

Projekto iniciatorius:

rodyklė

Projekto partneriai:

 

cowi        danske      swedbankkonekesko                                                 prservice-logo  logo_ism

 

* Viena iš sudedamųjų projekto „Stand up for a change“ dalių.