SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Susitikimas su olimpiete Inga Stasiulionyte

Ar kada nors susimąstydavote, kaip sportininkai olimpinėse žaidynėse susidoroja su milžinišku stresu? Kaip jie kasdien siekia rezultatų? Nuo ko priklauso, ar jiems pasiseks siekiant užsibrėžtų tikslų? Argi nebūtų įdomu sužinoti keletą paslapčių, kokias jų naudojamas priemones galite pritaikyti siekdami savo asmeninių tikslų darbe, laisvalaikyje, gal ir JCI veikloje?

 

Per šias šventes turime jums unikalų pasiūlymą – susitikimą su Lietuvoje trumpai viešinčia atlete, koučere ir konsultante, Inga Stasiulionyte. Ji maloniai sutiko pasidalinti su mumis savo žiniomis apie technikas, naudojamas sportininkų profesionalų ir pravesti vakarinį mokymą gruodžio 30 dieną. 

 

Olimpietė, kuri specializuojasi žmonių ir verslo tobulinime. Inga reprezentavo Lietuvą ieties metimo rungtyje 2008 m. Pekino Olimpinėse žaidynėse. Baigė verslo administravimo studijas Pietų Kalifornijos Universitete ir Tarptautiniame Monako Universitete. Dirbo verslo ir finansų analitike Los Andžele. Prieš 4 metus Monake įkūrė koučingo įmonę Sielai, kuri pataria ir moko verslininkus kaip pasiekti aukštesnį lygį savo veikloje. Visas savo dėstomas technikas Inga yra išmėginusi sportininkės praktikoje, dirbdama su geriausiais treneriais, padėjusiais jai pasiekti aukščiausių rezultatų. 

 

Inga Stasiulionyte big

 

 

Šie mokymai – tai neeilinė galimybė: 

 

 – Atrasti kokias technikas stresui suvaldyti naudoja profesionalūs sportininkai; 
 – Sužinoti, kaip palaikyti aistrą gyvenimui; 
 – Patikrinti ar pasirinkai teisingą darbą; 
 – Atrasti, kokia būtų Tau tinkama karjera ir kaip pasiekti jos aukštumų.

 

Kada: Gruodžio 30, pirmadienis, 18:30

 

Kur: Body lounge, Latvių g. 15/ Sakalų g. 2, Vilnius

 

Dalyvio mokestis: 20 Lt nariams ir kandidatams, 25 Lt svečiams.

 

Į mokymus BŪTINA UŽSIREGISTRUOTI čia: http://tinyurl.com/pzeoqpg!

 

Kilus klausimams, kreipkitės:
Ieva Šiaudinytė
+370 685 00071

 

ieva.siaudinyte@jci.lt