SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE:
Valstybės tarnautojų kompetencijų gerinimo projekto antrasis seminaras

JCI Sostinė įgyvendindama projektą, skirtą jaunųjų valstybės tarnautojų kompetencijų tobulinimui, organizuoja viešus seminarus motyvacijos, lyderystės, saviugdos temomis ir kviečia jau į antrąjį projekto seminarą, kuris vyks spalio 3 d. 18.30 val. ISM Ekonomikos ir vadybos universiteto, Arklių g. 18, Vilnius, 309 aud.

O antrojo seminaro metu Jūsų laukia susitikimas su Loreta Pivoriūnaite ir seminaras apie pasitikėjimą ir saviugdą. Loreta Pivoriūnaitė –  mokymų autorė, lektorė, sertifikuota kultūrinio intelekto fasilitatorė (CQ), „Points of You“ įrankio meistrė ir praktikė, koučerė.  Loreta vedė lavinamuosius užsiėmimus, įgūdžių  praktikumus daugiau nei dešimtyje šalių viešojo kalbėjimo, motyvacijos, lyderystės temomis. Darbinės patirties yra sukaupusi personalo, fintech, mokymų bei viešajame sektoriuose. Dešimtmetį šalia tiesioginio darbo skyrė ir skiria nevyriausybinei veiklai, savanoriavo  motyvacijos, dvasinio tobulėjimo, mokslinio pobūdžio renginiuose.

Seminare koučerė pasidalins savo mintimis apie pasitikėjimą savimi, kuris svarbus tiek  asmeniniame gyvenime, tiek dirbant organizacijoje. Lektorė puikiai supranta pasitikėjimo savimi vidinį girgždesį, kuris tūno kiekvieno žmogaus kūne, nes savo kailiu patyrė verslo, valstybinio, nevyriausybinio sektoriaus darbo specifiką ir pranašumus.

Neatidėliok ir užsiregistruok: https://goo.gl/forms/10W0LV1oP14VhoAW2

 

 

Apie projektą

JCI Sostinė Bendradarbiaudama su verslo įmonėse (UAB ,,Kesko“, ,,Danske Bank“, ,,Swedbank“, UAB ,,COWI Lietuva“, UAB ,,PIAR“) ir valstybės tarnybos departamentu vykdo projektą jauniems valstybėms tarnautojams (22-35 metai), kurie yra iniciatyvūs ir siekia ugdyti savo kompetencijas žmogiškųjų išteklių valdymo srityse, pasinaudodami geriausia verslo sektoriaus praktika.

Nuo rugsėjo 26 d. iki spalio 24 d. atrinkti valstybės tarnautojai semsis patirties skirtingose verslo įmonėse ir įgytas žinias pritaikys darbui valstybiniame sektoriuje. Projekte dalyvaujantys valstybės tarnautojai kiekvieną savaitę dalinsis savo praktikos įspūdžiais, kurie bus viešinami JCI Sostinė svetainėje ir Facebook paskyroje. Projekto pabaigoje kiekvienas projekte dalyvavęs valstybės tarnautojas savo įstaigoje surengs baigiamąjį projekto renginį, kuriame pasidalins įgytomis žiniomis ir patirtimi su kitais valstybės tarnautojais, dirbančiais toje įstaigoje.

 

Projekto iniciatorius:

rodyklė

 

Projekto partneriai:

 

cowi     danske   swedbankkonekesko

prservice-logo   logo_ism